Росіяни масово пишуть заповіти після початку мобілізації

-

Читайте также

З початку мобілізації в росії багато покликаних на службу поспішають оформити доручення на членів сімей або друзів, а також заповіти. Через такий ажіотаж Федеральна нотаріальна палата (ФНП) росії вирішила надати знижки для мобілізованих, повідомляє видання «Ведомости».

«З 22 вересня оформили більше десятка заповітів», — заявили в одній з нотаріальних контор у Читі. Попит на цю послугу підтвердили у Новосибірській області.

У кількох нотаріальних конторах Єкатеринбургу довгі черги вже на тиждень. «Останні три дні був жах», – заявили в одній із них.

У московських нотаріальних конторах найближчі числа для запису доступні лише на початок-середину жовтня. Багато хто у столиці та в регіонах почали працювати у вихідні дні.

Як повідомляла група ІС, мобілізовані з рф скаржаться родичам на голод.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

В рф зафіксували рекордний відтік мігрантів

За вісім місяців 2022 року у росії зафіксували рекордний відтік мігрантів. Такі висновки зробили росЗМІ, проаналізувавши дані Росстату, пише...