Росія та її сателіти в Україні прагнуть знищити український дух, – глава ПЦУ

-

Читайте также

Російська Федерація та її сателіти в Україні роблять все, аби знищити український дух і тому їм дуже заважає Православна церква в Україні. Про це заявив предстоятель Православної Церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній на зустрічі з віцемаршалком Сейму Республіки Польща Малгожатою-Марією Госєвською, повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

«Росія і її сателіти в Україні прагнуть знищити проукраїнський дух, тому їм вельми заважає автокефальна Українська Церква. РПЦ – це фактично їхній останній «форпост» тут. Однак переконаний, що завдяки допомозі Божій і підтримці таких друзів, як Польща, ми подолаємо агресора. Ми маємо надію, що й НАТО робитиме кроки назустріч Україні та сприятиме нам у справедливому захисті територіальної цілісності», –зазначив Предстоятель.

Предстоятель ПЦУ обговорив з високоповажною гостею міжконфесійні взаємовідносини в Україні, питання триваючої російської гібридної агресії й використання в ній Московського Патріархату, захисту прав віруючих на тимчасово окупованих територіях Донбасу та в Криму, а також процес звільнення утримуваних осіб й гуманітарну діяльність.

Як повідомляла група «ІС», у Первомайську громада заявила про бажання перейти з УПЦ МП до ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В США заявили, что прекратить войну на Донбассе может только РФ, как страна-агрессор

Полностью прекратить войну на востоке Украины может только Российская Федерация - именно она является страной-агрессором. Об этом заявил заместитель...