Росія розганяє в соцмережах антиукраїнську пропаганду

-

Читайте также

Протягом останніх тижнів Росія активізувала дезінформаційну кампанію проти України в традиційних та соціальних медіа до рівня, який востаннє спостерігався в 2014 році перед вторгненням РФ в Україну.

Таку думку висловила Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін на Першому міжнародному форумі зі стратегічних комунікацій Kyiv Stratcom Forum 2021, передає  Укрінформ.

«Останніми тижнями ми спостерігаємо значний сплеск активності в соціальних мережах, що поширює антиукраїнську пропаганду, наближаючись до рівня, який востаннє спостерігався напередодні вторгнення Росії в Україну в 2014 році», – зазначила дипломатка.

Вона уточнила, що така російська тактика, коли Москва неправдиво зображує супротивника як агресора, щоб виправдати заздалегідь сплановані військові дії, є добре відомою.

Зокрема, Квін відзначила, що російські ЗМІ поширюють неправдиві тези, стверджуючи, начебто саме Україна прагне спровокувати конфлікт з Росією, «або що НАТО, суто оборонний альянс, своїм партнерством з Україною нібито загрожує Росії».

Вона додала, що в цьому контексті реакція України та її іноземних партнерів на спільну загрозу повинна бути не лише швидкою та ефективною з метою «притлумити ці нескінченні атаки дезінформації, але й узгодженою та конструктивною, щоб виправдати вже завдану шкоду».

Квін зауважила, що попри дії іноземних партнерів України з донесення правдивої інформації щодо дезінформаційної кампанії Росії в Україні, лише цих заяв іноземних столиць недостатньо.

«Стійкість України також залежить від реакції дедалі більш активної громадськості, поточної роботи принципових ЗМІ та громадянського суспільства, а також від ефективної співпраці та підтримки з боку українського народу, включаючи Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки», – резюмувала дипломатка.

Як повідомляла група «ІС», заблоковано ботоферму, що розповсюджувала дезінформацію в інтересах РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Генсек НАТО прокомментировал обвинения РФ об «угрозе от Украины»

Генеральный секретарь НАТО Йенс Столтенберг заявил, что Украина не представляет угрозы для Российской Федерации, а нынешний кризис с наращиванием...