Росія організувала чергову дезінформаційну атаку проти Вселенського Патріархату – експерти

-

Читайте также

Російська пропаганда за останні тижні писала про «розклади» на Фанарі та чергові «утиски» РПЦ в Україні. Тези російської дезінформації були спрямовані на читачів в Україні, вважають журналісти із texty.org.ua.

Зокрема маніпулятивні сайти досить активно розповсюджували різноманітні плітки та конспірологічні теорії, що стосуються внутрішнього життя Вселенського Патріархату та його відносин із Православною церквою України.

У паралельній реальності дезінформаторів патріарх Варфоломій ось-ось перейде під першість Ватикану: «Удивительно, но даже среди верующих РПЦ и УПЦ находятся те, кто все еще не верит в то, что патриарх Варфоломей собирается это сделать».

Також дезінформатори повідомляють, що «… в Константинопольском патриархате идет разделение мнений по поводу ПЦУ» та що всередині Фанару точиться незрозуміла підкилимна боротьба, кінцевою метою якої є можливість «поживиться за счет ПЦУ».

Насамкінець маніпулятивні телеграм-канали та медіа активно розповсюджували інформацію про ймовірний напад на одного з архієпископів РПЦ в Україні.

Група «ІС» повідомляла, як УПЦ МП планує зривати візит Вселенського патріарха до України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В США заявили, что прекратить войну на Донбассе может только РФ, как страна-агрессор

Полностью прекратить войну на востоке Украины может только Российская Федерация - именно она является страной-агрессором. Об этом заявил заместитель...