Російській окупант розповів рідним про мобілізацію та «референдум»: перехоплення ГУР

-

Читайте также

Російський окупант у розмові з другом та матір’ю розказав про проблеми на фронті, початок мобілізації в рф та фейкові «референдуми» на захоплених територіях, повідомляє ГУР МО України.

Російський окупант розповів своїй матері, що місцеві жителі окупованої території Луганської області перебувають в тилу, а на передову відправляють саме росіян.

Також окупант розповів своїй матері про те, що російські контрактні військові поступово закінчуються. Росіяни незадоволені діями очільника Чечні Рамзана Кадирова та не розуміють доцільність захоплення Донецької області.

«Люди завершуються, вже ув’язнених привозять до нас», — жаліється окупант.

В іншій розмові окупанту розповідають про перебіг мобілізації в рф. Як виявляється, знайомого окупанта вже забрали до військкомату та готуються відправити в район окупованого Херсона.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Окупація Криму та Донбасу були схожі на навчання, чи на експеримент. Здавалося, що росія випробує нас, світ й готується...