Російський депутат запропонував представникам пропутінської партії застрелитися чи піти на фронт в Україну

-

Читайте также

Депутат Держдуми рф від КПРФ Михайло Матвєєв, який виступив у лютому проти повномасштабного російського вторгнення в Україну, запропонував членам партії «Единая россия» і главам регіонів записатися добровольцями на фронт після провалу армії росії, передає «Сибирь.Реалии».

Коментуючи новину про звільнення Україною Ізюма Харківської області, Матвєєв написав: «Єдинороси з їхньою «росія тут назавжди» і ціла рать депутатів плюс ціла рать губернаторів і місцевих начальників, що обвішують російські міста Z-гаслами «своїх не кидаємо» після такого мусять застрелитися, або щонайменше записатися на фронт добровольцями, щоб спокутувати ошукану довіру кров’ю».

При цьому російський депутат згадав слова губернатора Хабаровського краю рф Михайла Дегтярьова, який заявив, що той поїхав би воювати в Україну, але не може, тому що у нього «бронь через губернаторство».

Нагадаємо, аналогічні заяви муніципальних депутатів почали з’являтися минулого тижня. 7 вересня рада депутатів санкт-петербурзького МО «Смольнінське» ухвалила направити до Держдуми росії звернення із закликом усунути путіна з посади через держзраду. Пітерських мундепів, які підтримали ініціативу, потім покликали до поліції та склали протоколи про «дискредитацію» російської армії.

8 вересня рада депутатів московського муніципального округу «Ломоносівський» попросила путіна піти у відставку. В опублікованому зверненні до президента рф московські мундепи пишуть, що змінність влади важлива для успішного розвитку країни, а у путіна після другого терміну «все пішло якось навперейми: подвоєння ВВП не сталося, мінімальна зарплата не виросла до заявлених показників, з росії масово їдуть розумні та працездатні люди, обіцяної стабільності немає і близько».


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Ворог обороняється на півдні України: оперативні дані станом на 2 грудня

У Генеральному штабу ЗСУ повідомили про те, що за минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в...