Російських біатлоністів мобілізують в армію воювати проти України

-

Читайте также

Деяким російським біатлоністам прийшли повістки на мобілізацію. Про це повідомив президент Союзу біатлоністів росії (СБР) Віктор Майгуров, пишуть росЗМІ.

«Два дні тому під час чемпіонату росії в Чайковському я спеціально проводив зустріч зі спортсменами, на якій ми торкалися питання з повістками. У низці регіонів є спортсмени, які отримали повістки. Робимо кроки, щоб їм допомогти», — сказав Майгуров.

Нагадаємо, 21 вересня путін оголосив часткову мобілізацію в рф. Російська влада заявила, що в рамках таких заходів планується зібрати на війну проти України ще 300 тисяч резервістів. Однак потім ЗМІ розсекретили сьомий пункт путінського указу, який спочатку перебував під грифом «для службового використання», і довідалися, що насправді воювати можуть надіслати мільйон росіян.

Як повідомляла група ІС, багато російських спортсменів, які утримуються за рахунок силових відомств, найімовірніше потраплять під часткову мобілізацію в рф.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

У Херсоні відновили станцію, яка забезпечить водопостачання в більшість будинків

У Херсоні відновили роботу насосної станції, завдяки якій можна буде забезпечити водопостачання в 70% будинків у місті. Про це у...