Російські окупанти здійснили на Донбасі черговий теракт проти українського народу: деталі

-

Читайте также

У суботу, 7 березня, російські окупаційні війська вели вогонь на ураження по мирному цивільному населенню прифронтової Мар’їнки Донецької області. На одній з крайніх вулиць Мар’їнки, де більшість будинків зруйновані ущент, під час ворожого снайперського обстрілу зазнав поранення мирний житель, який на той час знаходився за кермом свого автомобіля.

Про це повідомляє у Facebook пресцентр Об’єднаних сил.

Як уточнюється, військовослужбовцями підрозділу ОС оперативно була проведена евакуація чоловіка із сектору обстрілу. У безпечному місці військовими медиками було надано перша медична допомога пораненому, далі його негайно доставлено до найближчого медичного закладу.

Окупанти, здійснюючи злочинні дії, зухвало нехтують усіма нормами міжнародного гуманітарного права щодо ведення бойових дій та цілеспрямовано веде вогонь на ураження по мирним мешканцям. Нажаль, це не поодинокий випадок. Таким же чином, 18 грудня 2019 року російські снайпери одиночним пострілом вбили мешканця Мар’їнки.

За даними розвідки, активізація ворожих снайперів тут невипадкова. Сюди полюбляють заїжджати з росії випускники снайперської школи. Поблизу Мар’їнки вони складають свої іспити і відточують стрілецькі навички.

Зважаючи на те, що ворожий снайпер вів вогонь, прикриваючись будинками мирних мешканців на тимчасово окупованій території, українські військовослужбовці вогонь у відповідь не відкривали, аби не наражати на небезпеку цивільне населення.

загрузка...

Свежее

РФ вошла в пятерку стран мира по скорости падения благосостояния населения

Задание войти в ТОП-5 крупнейших экономик мира, поставленная три года назад президентом РФ Владимиром Путиным, в 2020 году была...