Російські окупанти посилюють репресії проти кримських татар: дані в цифрах

-

Читайте также

В першому півріччі поточного року в окупованому Криму було зафіксовано 126 затримань кримських татар, заявили у Кримськотатарському ресурсному центрі.

«За перше півріччя 2021 року Кримськотатарським ресурсним центром було зафіксовано 32 обшуки, 156 затримань, 41 допит і 96 арештів», — заявив голова правління Кримськотатарського ресурсного центру, голова управління з правових питань та закордонних справ Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв на прес-конференції, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За його словами, з 32 обшуків 13 були стосовно кримських татар, що більше, ніж за той самий період попереднього року. Що стосується затримань, то з 156 зафіксованих фактів 126 були проти кримських татар. За цей період минулого року було лише 48 затримань. Із 41 зафіксованого допиту 18 були проти кримських татар.

Крім того, з 96 арештів (27 — вироки, 14 — нові арешти, 55 — продовження термінів тримання під вартою), які були зафіксовані в Криму за перше півріччя 2021 року, 60 — стосовно кримських татар.

Зокрема, за цей період зафіксовано 205 фактів порушення прав на справедливий суд, 130 із яких стосовно кримських татар.

Як повідомляла група «ІС», ФСБ в окупованому Криму захопило чергову заручницю.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Инфляция в России ударила по реальным размерам пенсии

Высокая инфляция в России в первой половине текущего года отразилась на размерах пенсии в реальном выражении. По данным Росстата,...