Рішення ватажка «ДНР» про платний медогляд для бюджетників збурило донеччан

-

Читайте также

Ватажок «ДНР» Денис Пушилін «відзначився» черговим недолугим рішенням, яке викликало обурення мешканців окупованого Донецька. Так, стало відомо з допису користувача Твіттер UkraineForever, що він розпорядився провести платний медичний огляд для так званих бюджетників, та ще й в одній лікарні. І це тоді, коли в місті щодня росте кількість хворих на коронавірус, хоч «влада» ретельно приховує реальну статистику.

За інформацією автора посту, тисячі людей вимушені їхати до Залізничної лікарні. Більше того, медичний огляд не дешевий. За нього треба заплатити 500 рублів. Крім цього, людина має обов’язково придбати в лише в цій лікарні медичну картку за 50 рублів, оскільки інші бланки вважаються не дійсними.

Автор додає, що без так званого медичного огляду до роботи не допускаються вчителі, лікарі, продавці магазинів.

Як повідомляла група «ІС», окупанти вже тиждень не пропускають мати з сином в ОРДО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Фейковий безпілотник: новий «військовий дрон» рф виявився китайським побутовим квадрокоптером

Презентований напередодні дрон "Добриня", нібито створений для російської армії держкорпорацією "Алмаз-Антей", судячи з усього, є копією побутового китайського квадрокоптера. Про...