Ресурс InformNapalm святкує 7-му річницю з дня створення

-

Читайте также

Сьогодні, 29 березня, міжнародна волонтерська інформаційна ініціатива InformNapalm святкує сьому річницю свого створення. Вже сім років воїни інформаційного фронту збирають докази участі РФ у війні на Донбасі та незаконної анексії Криму. Про це повідомив тележурналіст Олександр Махов.

«Неодноразово вони допомагали мені робити розслідування щодо участі РФ в боях на Донбасі. З останнього, вони допомагали зібрати інформацію щодо захопленого ЗСУ російського безпілотника цього місяця.

Я впевнений, що їхні розслідування стануть доказами на майбутньому воєнному трибуналі проти РФ», — переконаний Олександр Махов.

На даний час на волонтерських засадах у спільноту InformNapalm входять люди з 20 країн світу, які проводять OSINT-дослідження, перекладають та поширюють публікації іноземними мовами, ведуть важливу медійну, дипломатичну і просвітницьку роботу.

Деякі учасники спільноти, які постійно живуть в Україні, крім волонтерської діяльності в команді також у певний період війни брали активну участь у захисті України у бойових діях на Донбасі.

Частина волонтерів – це вимушені переселенці з Криму і Донбасу.

«Усі ми віримо, що колись зможемо повернутись в український Крим та український Донбас, віримо у перемогу і боремося за неї», — зазначають у самій волонтерській спільноті.

Група Інформаційний Спротив також приєднується до привітань колег в нелегкій інформаційній війні проти країни-агресора.

Все буде Україна!


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

На Донбасі окупанти обстріляли Катеринівку із вогнеметів: що відомо

Сьогодні, 16 травня, Українська сторона зафіксувала та верифіковувала факти застосування збройними формуваннями РФ реактивного піхотного вогнемету. Зокрема, окупантами було...