Речник ПЦУ: Членство України в НАТО є єдиною можливою гарантією нашої безпеки

-

Читайте также

Речник Православної Церкви України архієпископ Чернігівський Євстратій (Зоря) заявив, що членство України в НАТО – єдина можлива гарантія нашої безпеки.

Про це пише «Духовний фронт України».

Архієпископ ПЦУ опублікував картинку із заявою ексочільника ФСБ Сєргея Стєпашина, який говорить про захоплення Росією Туреччини, якби вона не була в НАТО.

«У день Збройних сил України отець Андрій Кураєв з Москви поділився картинкою, яка доволі точно пояснює, чому членство України в НАТО – єдина можлива гарантія нашої безпеки. Так само, до речі, як і автокефалія УПЦ – гарантія духовної безпеки українського народу», – написав речник ПЦУ у Фейсбуці.

Архієпископ Євстратій зауважив, що Стєпашин також є очільником «Императорского православного палестинского общества» – структури прикриття для російських спецслужб у роботі з Православними Церквами на Балканах та Близькому Сході.

«Також, дивлячись на ситуацію з церковної перспективи, хочу висловили припущення, що якби не було сильного Вселенського Патріархату, то Кремль і його департамент з релігійних справ – Московська патріархія, – давно би опанували і світове Православ‘я», – підсумував архієпископ Євстратій.

Як повідомляла група «ІС», в НАТО не підтримують гарантії для РФ, що Україна не вступить до Альянсу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Одиозного единоросса украинофоба Петра Толстого не избрали вице-спикером ПАСЕ

Глава российской делегации Петр Толстой в Парламентской ассамблее Совета Европы не набрал достаточного количества голосов для назначения. Об этом было...