Рада висловилася щодо значення Революції Гідності для держави: подробиці

-

Читайте также

Напередодні роковин кривавих розстрілів на Євромайдані Верховна Рада ухвалила постанову, що визначає Революцію Гідності одним з ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи.

Це відбулось на засіданні парламенту у середу, 17 лютого. Судячи з трансляції, «За» проголосували 295 нардепів.

Постанова №2739 наголошує зокрема на недопустимості зволікання із розслідуванням «справ Майдану», важливості пам’яті про Героїв Небесної Сотні, неприпустимості узурпації влади, надається оцінка діям Віктора Януковича, міліцейських підрозділів «Беркут» та іншим особам і організаціям, які вчиняли протиправні дії, а саме засудження протиправних дій окремих співробітників підрозділів міліції «Беркут», окремих міліціонерів, військовослужбовців внутрішніх військ, судових виконавців, прокурорів, суддів, інших осіб під час Революції Гідності.

Підкреслюється також важливість мирних зібрань та неприпустимість сваволі, важливість європейських цінностей, як фундаменту Української держави.

Нагадаємо, період з 18 лютого по 20 лютого 2014 року у центральній частині міста Києва силовиками було вбито сотню учасників Євромайдану. На честь їхньої самопожертви з’явився термін «Небесна сотня». Українські правоохоронці розслідують кримінальну справу щодо цих розстрілів та участі в них спецпідрозділу міліції «Беркут».

Нагадаємо, 16 лютого народні депутати України звернулися до ООН, Європарламенту, Ради Європи, ОБСЄ, НАТО, ОЧЕС, урядів і парламентів держав світу із закликом засудити окупацію півострова Крим, закликавши посилити санкційні заходи проти країниагресора.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Миграционный кризис: еще одна страна ЕС грозит закрыть границу с Беларусью

Литва может закрыть пункты пропуска на границе с Беларусью, если через них продолжат незаконно ввозить мигрантов на грузовых автомобилях,...