Домой Общество Рада прийняла зміни до закону про військову службу: про що йдеться

Рада прийняла зміни до закону про військову службу: про що йдеться

ВР внесла зміни до закону «Про військовий обов’язок і військову службу», згідно з якими військові ДПСУ та СБУ, визнані непридатними за станом здоров’я до служби, зможуть продовжити її проходження на посадах, які не потребують надмірних фізичних навантажень, повідомляє «Укрінформ».

За ухвалення відповідного законопроєкту за основу проголосували 310 народних депутатів і стільки ж — за ухвалення закону в цілому, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Законом передбачено внесення зміни до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», яка виключає Державну прикордонну службу та Службу безпеки України з переліку військових формувань, у яких не можуть проходити військову службу військовослужбовці, визнані військово-лікарськими комісіями за станом здоров’я непридатними до військової служби.

При цьому бойовий досвід, морально-ділові якості та мотивація до військової служби прикордонників та правоохоронців СБУ, попри їхній фізичний стан, можуть бути реалізовані на інших посадах.

Реалізація закону не потребує додаткових фінансових витрат з державного бюджету. Цей закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Як повідомляла група «ІС», Рада схвалила запуск мовлення державного каналу на окуповані території.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.