Путін визнав, що УПЦ МП керується з Росії, — митрополит Епіфаній

-

Читайте также

Після того, як у ПЦУ закликала Москву припинити агресію щодо України, очільник Кремля Володимир Путін заявив, що Росія захищатиме свою церкву, яку нібито Київ намагається знищити. Про це у програмі «Підсумки тижня» розповів митрополит Епіфаній, пише ресурс risu.

«Там чітко ним було підкреслено – Російську православну церкву в Україні, яку нібито намагаються знищити чи принизити. І тут чітко зрозуміло, що немає Української православної церкви Московського патріархату, є Російська православна церква в Україні. І якщо президент країни-агресора наголошує, що цю церкву гонять, то це означає, що їхнім керівним центром є столиця країни-агресора», – розповів Епіфаній.

«І от вони спростовують це, підписи збирають, щоб їх не перейменовували. І мене дивує, чому ви хочете бути складовою частиною Російської Православної Церкви, але при цьому в Україні боїтеся називатися цим іменем і вводите своїх вірних в оману. Багато є тих українців, які не розуміють. Вони бачать вивіску, чують, що це нібито українська церква, а потім дізнаються, що це РПЦ», – наголосив предстоятель ПЦУ.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше Епіфаній наголошував, що Церква з центром у Москві не може служити інтересам українського народу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Журналист из США спросил Путина, убийца ли он

Президент Российской Федерации Владимир Путин заявил о том, что убийцы Бориса Немцова, Анны Политковской и Сергея Магнитского найдены, и...