Путін та Лукашенко вигадали підступну тактику з дестабілізації Литви

-

Читайте также

Білоруська незаконна влада залишає незадокументованих, практично нелегальних мігрантів з Іраку на кордонах Литви. У свою чергу литовці вимушені терміново будувати табори для розміщення біженців. Таким чином тендем Путін-Лукашенко намагаються, якщо не дестабілізувати найактивнішого гравця в регіоні, то хоча б, принаймні, зробити йому якнайбільше неприємних клопотів, пишуть Тексти.

Білоруська влада не просто відкрила кордони для мігрантів, а й активно сама залучалася до нелегального перевезення цих людей.

Схема включає компанію з перевезення «Центркурорт», яку контролює особисто білоруський диктатор Олександр Лукашенко.

Наразі кількість авіарейсів Багдад — Мінськ подвоїлася й щотижня прибувають сотні іракців, які автоматично отримують візи у РБ та транспортуються до Євросоюзу й залишаються на кордоні.

Вартість такої оборудки варіюється від 3 до 6 тисяч доларів США.

Дедалі більше біженців як з Іраку, так і з Сирії дізнаються про нову схему й таким чином намагаються дістатися до Євросоюзу, де вимагають притулку.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Білорусь намагалася затримати автомобіль з дипломатичною поштою МЗС Литви.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В США заявили, что прекратить войну на Донбассе может только РФ, как страна-агрессор

Полностью прекратить войну на востоке Украины может только Российская Федерация - именно она является страной-агрессором. Об этом заявил заместитель...