Проросійська пропаганда поширює фейки про систему охорони здоров’я — МОЗ

-

Читайте также

Проросійські видання здійснюють в Україні інформаційні атаки проти української системи охорони здоров’я. Про це заявила заступниця очільника МОЗ Марія Карчевич на брифінгу.

«СБУ фіксує ознаки старту нової атаки з проросійської сторони на систему охорони здоров’я. Останні дні в інформаційному просторі спостерігається поява нових, відверто неправдивих статей, які стосуються реформи е-лікарняних та загалом роботи електронної системи охорони здоров’я», — зазначила Карчевич, повідомляє пресслужба МОЗ.

Заступниця міністра наголосила, що під час інформаційних атак пропагандисти використовують російські фейки про те, що «система не витримує», а люди «відмовляються від отримання послуг».

На думку Карчевич, поширення фейків має на меті посіяти недовіру до державних медичних послуг та дестабілізувати ситуацію у системі охорони здоров’я.

Як повідомляла група ІС, російська пропаганда розпалює страхи перед вакцинацією від коронавірусу в Європі, а в Росії вакцинацію рекламує.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Сербии вынесен первый приговор за организацию участия в войне на Донбассе

В Сербии был вынесен первый приговор за организацию участия в войне на оккупированной территории в Украине. Об этом, как пишет...