Про що розмовляють представники РПЦ із підлеглими в Україні: дані перехоплення

-

Читайте также

До Центру “Миротворець” потрапили аудіо-повідомлення та Telegram-листування дніпродзержинського попа-зрадника В’ячеслава (Максименко Євген Володимирович) з одіозним московським попом-пропагандистом Кирилом Фроловим. Обидва священнослужителі», мають свої «кєльї» у «Чистилищі» сайта «Миротворець».

Оскільки матеріали спілкування двох попів мають статус суспільно-значущих, і їх зміст містить антиукраїнський характер, ми вирішили їх оприлюднити для знайомлення суспільством, йдеться у матеріалі сайту «Myrotvorets News».

Перехоплення насамперед буде дуже цікавим для Служби безпеки України оскільки це спілкування зрадника України і агента РПЦ під прикриттям «духовної особи» та його російського куратора, давно відомого своєю екстремістсько-пропагандистською діяльністю проти нашої Держави.

Коротко про перехоплення:

Піп-зрадник В’ячеслав надсилає попу-куратору Фролову для ознайомлення та оцінки свої пропагандистські публікації, розкриває актуальні тези російської пропаганди, викриває прицільну роботу російських спецслужб проти візиту Вселенського патріарха Варфоломія І в Україну. Звісно, присутні і тематика дезінформації щодо псевдо утисків УПЦ, цілеспрямована дискредитація проукраїнської ПЦУ, трохи Медведчука та ФСБ.

В ході листування попи обговорюють підготовлений Максименком рапорт від імені Фролова, в якому він звітує патріарху Кирилу про реалізовані заходи, направлені на дискредитацію візиту Вселенського патріарха в Україну за участі Максименка та команди таких же агентів і пособників Росії.

Максименко викриває факти взаємодії з М. Балашовим (заступник Голови Відділу зовнішніх церковних звязків Московского патріархату) та спеціально створеною ГО “Миряни” і її очільником В. Макаровським (що так само управляються через агентів впливу з РФ) та іншими проросійськими покидьками.

За вірну службу на благо атєчєства-московщини Максименко намагається виклянчити підвищення у духовному сані до архімандрита, а в подальшому і архієрея (єпископа). Фролов, в свою чергу, зазначає, що займається лобіюванням вказаних питань.

Головною функцією «чесного отця-зрадника» Максименка, котрий вважає Україну Малоросією та пропагує кремлівські тези на широкий загал, прикриваючись церковним саном російським куратором визначено наступне: “Само Украинство является ересью и твоя задача здесь открывать глаза на это”.

Окрім безперечно властивої священнослужителю РПЦвУ нецензурної лексики Максименко також виражає антипатію до українського державотворчого процесу та розділяє позицію Фролова, що “незалежность – это зло и сатанизм”. А це вже можна трактувати, як замах на суверенітет України.

З усієї переписки загалом зрозуміло, що інформаційна кампанія та організація масових акцій, направлених проти візиту Вселенського патріарха Варфоломія І в Україну – це спланований комплекс заходів спецслужб РФ проти України і УПЦ – один із головних механізмів її реалізації через таких «ченців».

Ченців, які «кожну секунду свого життя дорожать думкою про єдність з Росією» та поширюють «руськомірні» тези про історичну Русь, яку потрібно відродити на базі «Православ’я». Це особи, які ненавидять Україну, її державність і українськість взагалі.

Це ті, хто під прикриттям релігійної діяльності захоплюють свідомість громадян України, яких в подальшому не потрібно захоплювати чи ліквідовувати фізично – вони вже і так зазомбовані раби, яким вселили відповідні ідеї, визначили модель поведінки та стереотипи. Такі релігійні діячі – це ворожі шпигуни та агенти впливу, а віруючі, які за ними слідують – це полонені, тільки на своїй же території.

Голосові повідомлення попа Євгена Максименка московському попу Кирилу Фролову:

Відосік про листування попа Євгена Максименка з московським попом Кирилом Фроловим:

Чий це контакт в попа Фролова?:)

 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Десантники на Житомирщині виконали програму стрибків з парашутом. ФОТО

На Житомирщині військовослужбовці 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України продовжують виконувати програму стрибків з парашутом. Про це повідомляється на...