Шахраї в рясах: священик РПЦ привласнив 7 мільйонів наївної парафіянки

-

Читайте также

Азовський міський суд визнав клірика Ростові-на-Дону єпархії РПЦ протоєрея Алєксандра Якимова, колишнього настоятеля храму великомученика Георгія Побідоносця (село Кулєшовка) винним у шахрайстві, скоєному в особливо великому розмірі. Служитель Московського патріархату обіцяв «відмазати» від покарання парафіянку за 7 мільйонів рублів, пише «Духовний фронт України».

Історія розпочалася у 2019 році, проти місцевої жительки було порушено кримінальну справу за статтею «шахрайство». Священник РПЦ Якимов пообіцяв жінці, що може допомогти у справі так, щоб у результаті вийшло лише умовне покарання. За цю «допомогу» нібито у вигляді хабарів співробітникам правоохоронних органів, прокуратури та суду священник спочатку попросив 4 мільйони рублів, а потім ще 3. Останню суму було передано через скриньку для пожертвувань у храмі.

Гроші протоієрей привласнив, допомагати не став. У результаті сама жінка сіла на 3,5 роки ще влітку 2021 року, а Якимова було засуджено нещодавно на 2,5 роки колонії загального режиму.

Як повідомляла група «ІС», священик РПЦ заради заробітку вимагав повторно відспівати покійного.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Из Британии с любовью: что известно о поступивших на вооружение ВСУ комплексах NLAW

В Украину прибыла партия военной помощи от Великобритании. Это тысячи легких противотанковых ракет, сообщили в королевстве. Название вооружения не...