Предстоятель ПЦУ подякував капеланам за служіння й нагородив медалями

-

Читайте также

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 3 грудня 2020 року зустрівся з військовими капеланами на чолі з головою Синодального управління військового духовенства митрополитом Черкаським і Чигиринським Іоаном, повідомляє сайт ПЦУ.

Предстоятель помісної Української Православної Церкви відзначив капеланів медалями святого Архістратига Михаїла, а також вручив їм перші виготовлені посвідчення, які згодом отримають й інші військові священники.

Окрім того, Блаженнійший владика вислухав думки капеланів з приводу нагальних питань, пов’язаних зі служінням у ввірених їм підрозділах та висловив своє бачення стосовно подальшого розвитку інституту військового духовенства.

«Ви є безпосередніми учасниками процесів, які відбуваються в житті нашого війська. Тож у цей непростий час військової агресії проти нашої країни ви звершуєте важливу місію – духовно підтримуєте захисників Батьківщини. Бажаю вам наснаги у служіння, з Божою допомогою ми здолаємо усі ворожі підступи», – зокрема сказав він.

Група «ІС» повідомляла, скільки капеланів ПЦУ задіяні в районі проведення ООС.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Чи підірвуть російські окупанти Каховську ГЕС — думка

Є у росіян така манера, навмисно показувати які вони неадекватні та непередбачувані, щоб залякувати цим оточуючих. Хоча в результаті...