Представниця Московського патріархату з Одеси побачила «атаку ПЦУ» на «канонічне православ’я»

-

Читайте также

Настоятелька Архангело-Михайлівського жіночого монастиря РПЦвУ в Одесі ігуменя Серафима (Шевчик) на з’їзді чернецтва Московського патріархату заявила, що “ще ніколи Церква не піддавалася настільки витонченій атаці на її канонічний фундамент, як це зараз роблять адепти ПЦУ”.

Виступ ігумені під назвою опублікував Синодальний відділ РПЦ з монастирів і чернецтва, передає “Релігійна правда”.

Представниця РПЦвУ лякає загрозою розколу та наголошує на особливій місії «канонічного православ’я».

«Найголовнішою проблемою нинішніх реалій є небезпека розколу, який намагається накрити темною хмарою нашу землю. Більш того, розкол, насаджуваний Константинопольською Патріархією, став тектонічною тріщиною в фундаменті всього світового православ’я. Хитаються його вікові канонічні засади і закони! Хитається Афон – наділ Самої Пресвятої Богородиці! І знову, як у давнину, на чернецтво Святої Русі покладається особлива місія захисту основ канонічного православ’я», – наголосила ігуменя.

Вона також розповіла про “атаку з боку ПЦУ”.

“Напевно, ніколи ще наша Церква не піддавалася настільки витонченій атаці на її канонічний фундамент, яка робиться зараз адептами ПЦУ. Такі воістину лукаві підступи і дії робили щодо неї хіба тільки більшовики. Навіть під час монголо-татарського ярма, навіть при унії подібних спроб розкладання Церкви зсередини, безсоромного хазяйнування всередині двору церковного не було!”, – заявила вона.

А також розповіла “про загрози, агресію, напади”, яких начебто зазнала РПЦвУ після Майдану. “Після Майдану 2014 року матінки багатьох наших жіночих обителей пережили цілий ряд випробувань: загрози, агресію, нападки. Чого тільки коштували так звані пошуки зброї в Корецькому монастирі! У Зимненської обителі насельниці кожен день чекали штурму», – розповіла монахиня.

Як повідомляла група ІС, МЗС РФ опублікувало фейкову доповідь, засновану на брехні РПЦвУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Представниця Московського патріархату з Одеси побачила «атаку ПЦУ» на «канонічне православ’я»

Настоятелька Архангело-Михайлівського жіночого монастиря РПЦвУ в Одесі ігуменя Серафима (Шевчик) на з’їзді чернецтва Московського патріархату заявила, що “ще ніколи...