Православні журналісти РПЦ привітали провідне проросійське видання з ювілеєм

-

Читайте также

Медіа-ресурс УПЦ МП «Спілка православних журналістів» (СПЖ) привітав проросійське видання «Страна.ua» із п’ятирічним ювілеєм із дня створення та подякував за «об’єктивний підхід до релігійного питання в Україні», інформує Духовний фронт.

«За 5 років ви досягли великих результатів. Головне, на нашу думку, – надання читачеві іншого, тверезого погляду на те, що відбувається в країні в умовах засилля фейків і пропаганди «керівної лінії». І, природно, об’єктивний підхід до релігійного питання в Україні і складнощів навколо нього. Дякуємо вам за вашу громадянську позицію», – йдеться у привітанні Telegram-каналу СПЖ.

Як, своєю чергою зазначають у ДФУ, згідно з дослідженнями Інституту масової інформації за лютий 2017 року, ресурс має найгірший баланс думок і професійних журналістських стандартів у новинному форматі. У дослідженні 2018 року від Texty.org.ua, видання назване одним із провідних проросійських видань в Україні. У квітні 2020 року Інститут масової інформації провів аналіз онлайн-медіа, де зазначив, що на сайті «Страна.ua» порушення професійних стандартів було зафіксовано в 32% матеріалів.

Не дивно, що рупор московського патріархату в Україні вітає своїх колег проросійського спрямування, які, на їхню думку, мають «креативні рішення» і «неочікуваний ракурс на проблему».

Раніше Страна.ua публікувала низку фейкових матеріалів, націлених на дискредитацію Православної Церкви України та Вселенського патріарха Варфоломія. Так Вселенський патріарх повідомив, що інтерв’ю з ним для «Страна.ua» є фейком. Також в українській Вікіпедії цензурують цей медіаресурс і не дозволяють на нього посилатись у статтях. «Страна.ua» разом із нещодавно закритими каналами Медведчука, запускала фейки про «єдину канонічну церкву» РПЦвУ і «розкольницьку» ПЦУ. Також Страна.ua бере участь у сприянні проникнення російської пропаганди в український медіапростір.

Нещодавно в Україні спалахнув скандал навколо каналів Медведчука. Їх закрили через російське фінансування. На це відреагувала РПЦвУ і попросила не владу не чинити з нею так, як із проросійськими каналами і почала волати про «гоніння на церкву». У РПЦвУ очікують, що після закриття проросійських каналів, наступними можуть прикрити їх.

Нагадаємо, раніше група ІС докладно розповідала про адептів кремлівської пропаганди в Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

РФ намагалася отримати представника у парламенті Нідерландів: що відомо

Громадянин Російської Федерації пропонував представникам партії "Сплінтер" перед виборами до парламенту Нідерландів 250 тисяч євро. Про це йдеться у...