Права на відпустку не має: перехоплення розмови російського окупанта

-

Читайте также

Російським окупантам, які перебувають на фронті в Україні, відмовляють у відпустках. Про це йдеться у перехопленій розвідкою розмові окупанта з жінкою.

Жінка окупанта розповіла йому про проблеми при видачі земель для військових РФ. «Ходили сьогодні на клоунаду. Таких офіцерів я в житті не бачила», — розповідає жінка.

За її словами, землю видають лише тим, хто цього потребує і якщо людина має якесь майно, то претендувати на землю вже не може. Потім дружина спитала стосовно відпусток для окупантів, які перебувають на території України.

«Офіцер сказав, що готується борт на відпустку, а потім додав, що учасники війни взагалі не мають права на відпустку», — поскаржилась жінка.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

В ОВА повідомили, скільки будинків у Херсоні вже підключені до електропостачання

В Херсоні станом на сьогодні електропостачання відновлено у 85% абонентів. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Херсонської обласної військової...