Позиції Філарета та РПЦ дуже близькі – митрополит ПЦУ

-

Читайте также

Позиція почесного патріарха Філарета щодо Православної церкви України (ПЦУ) близька до позиції Московського патріархату по цьому ж питанню.

Про це пише «Духовний Фронт» з посиланням на інтерв’ю митрополита Львівського ПЦУ Димитрія (Рудюка) для «Галінфо».

«…Позиція патріарха Філарета задіяна в такому руслі, що українське питання нібито досі не розв’язане. Тому позиція патріарха Філарета, хочемо ми цього чи не хочемо, дуже близька з позицією російської церкви. На жаль», – сказав митрополит Димитрій.

Митрополит Львівський ПЦУ Димитрій (Рудюк)

На його думку, на Філарета впливають люди, які його оточують зараз: “Я думаю, що впливи є швидше через людей, які зараз його оточують. Але, і я знаю, на думку патріарха важко впливати. Він радше сам собі радить. Особливих впливів не було і раніше, коли він порвав із Москвою. Але в Україні є сили, які проплачені для того, щоб навіть навколо нього знаходитись і, відповідно, нашіптувати, що, де і як потрібно казати”.

Митрополит Димитрій підкреслив, що Філарет не читає Інтернет і жодних гаджетів, і тому він майже не пише ніяких офіційних заяв, за нього це роблять інші люди.

«Я навіть стиль Патріарха знаю: коли це він пише, а коли – ні. Було кілька документів, які були написані ним, а все інше, там є кому писати, і я думаю, що Патріарх це все підписує і робить ці заяви», – додав митрополит ПЦУ.

Нагадаємо, митрополит Димитрій також заявив, що УПЦ МП — це п’ята колона, яка чекає коли прийдуть війська Російської Федерації і визволять їх.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Вояж митрополита УПЦ МП на Закарпаття: натовп вірян без масок та цілування рук

Єрарх УПЦ МП, митрополит Бориспольський та Броварський Антоній (Паканич) відвідав Мукачівський жіночий монастир на Закарпатті та звершив там літургію....