Посаду в Держетнополітики може отримати прихильник Московського патріархату — ЗМІ

-

Читайте также

Російська православна церква в Україні (РПЦвУ) намагається прискорити процес проведення конкурсу на посаду заступника голови Державної служби з етнополітики та свободи совісті Юрія Решетнікова, який відомий своєю прихильністю до Московського патріархату повідомляє «Духовний фронт України» з посиланням на власні джерела.

Співбесідники «ДФ» повідомляють, що відсутність активних заходів протидії проросійським силам з боку очільниці відомства Олени Богдан спричинили виникнення дійсно сприятливих умов для призначення на посаду її заступника особи, яка, без сумніву, лобіюватиме інтереси РПЦвУ, впроваджуючи вигідні для «русского мира» ініціативи в етноконфесійній сфері.

Важливо, що РПЦвУ та її куратори з Кремля намагаються прискорити процес – Кабмін може провести фінальну стадію конкурсу та розглянути кандидатуру Юрія Решетнікова на заміщення вказаної вище вакантної посади вже 28 липня – коли відзначається 1033 річниця Хрещення Руси-України. У такий спосіб куратори з Москви намагаються домогтись, щоб це призначення, окрім очевидної стратегічної важливості для РФ, мало й неабияке символічне значення.

Нагадаємо, Юрій Євгенович Решетніков відомий прихильністю до РПЦвУ та “русского мира”. Його небезпідставно називають креатурою керуючого справами РПЦвУ (УПЦ МП) митрополита Антонія (Паканича) та мецената цієї релігійної структури Вадима Новинського.

Протоєрей РПЦвУ Микола Данилевич і Юрій Решетніков

Юрій Решетніков очолював Державний комітет України у справах національностей та релігій у 2009-2010 роках. Брав участь в організації візиту патріарха Кіріла (Гундяєва) до України. З часом він фактично став спікером офіційних та неофіційних медійних структур РПЦвУ, підтримуючи їхні позиції та критикуючи позицію української влади щодо Московського патріархату в Україні.

Також Решетніков виступав із критикою законопроєкту про військове капеланство, мовляв, він обмежує можливості доступу представників РПЦвУ до українських військових, які, між іншим, воюють на Донбасі саме проти російських Збройних сил та проросійських терористичних організацій “Л/ДНР”.

Як повідомляла група ІС, конкурс на посаду голови Держслужби з етнополітики та свободи совісті було заблоковано. Один з кандидатів, що перемагав на всіх етапах,  Андрій Юраш вважав, що його не хочуть допустити до наступного етапу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Германии обвинили российскую военную разведку в хакерских атаках

На депутатов бундестага Германии уже несколько месяцев осуществляется хакерская атака, к которой якобы причастна российская военная разведка, пишет «Информационный...