«Пневмонія» — це майже вирок: окупанти на Донбасі приховують справжні масштаби епідемії

-

Читайте также

Дело Украины против РФ в ЕСПЧ: прокуратура Крыма готова предоставить материалы

Прокуратура Крыма и Севастополя заявила о том, что готова продолжать предоставлять материалы для подготовки межгосударственных исков против Российской Федерации....

За взятку «МГБ» в ОРДЛО можно выйти из тюрьмы: бывшие узники сообщили подробности

На территории временно оккупированной Российской Федерацией части Донбасса арестованный может выйти из тюрьмы после того, как заплатит взятку подразделению...

На окупованих територіях Донбасу місцеві «адміністрації» приховують масштаби епідемії коронавірусної інфекції. Про це заявив виконавчий директор благодійного фонду «Схід SOS» Костянтин Реуцький, інформує Апостроф.

Він наголосив, що ще не так давно епідемію коронавірусу наввпиредеки заперечували на рівні керівників т.зв «урядів», але наразі, через запущену ситуацію, епідемія розвивається лавиноподібно.

Утім, «офіційні цифри», які оприлюднюють керівники окупаційних «адміністрацій» взагалі нічого не скажуть про реальний стан речей, оскільки тестування у ОРДЛО фактично немає.

«Існуючі лабораторії ледь забезпечують десь третину від потреби. Всім хворим ставлять діагнози ГРВІ та пневмонія, але з пневмоніями щодня в лікарні на окупованій території потрапляють сотні людей», — розповів Костянтин Реуцький.

Для багатьох місцевих жителів «пневмонія» — це майже вирок, адже реальна смертність приховується й може досягати 9%.

На Донбасі лікарні, де й так не вистачає обладнання, вщент переповнені, пацієнти лежать в коридорах та інших непристосованих для цього приміщеннях. До того ж бракує лікарів, тому до лікування хворих доводиться залучати студентів місцевих медичних вузів.

«Що стосується ліків, то їх там немає і в аптеках. Складно купити не тільки ліки або противірусні препарати, складно купити навіть банальні вітаміни. Як гірко жартують мої луганські друзі, лікуватися доводиться подорожником», — розповів волонтер.

«На сполох б’ють навіть «засновники» так званих «республік». Вони закликають Росію допомогти, проте Росія допомагати не поспішає, оскільки зайнята своїми проблемами», — описав ситуацію, що склалася на Донбасі з епідемією COVID-19 Костянтин Реуцький.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, у РФ хворих на коронавірус семінаристів примушують ходити на богослужіння.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

За взятку «МГБ» в ОРДЛО можно выйти из тюрьмы: бывшие узники сообщили подробности

На территории временно оккупированной Российской Федерацией части Донбасса арестованный может выйти из тюрьмы после того, как заплатит взятку подразделению...