Пішли до лісу: в одному із сіл російської Карелії не змогли нікого мобілізувати

-

Читайте также

Наприкінці вересня у карельському селі Шелтозеро почали обходити будинки та роздавати повістки в рамках заявленої «часткової мобілізації». Щоб нікого не проґавити, місцева адміністрація навіть почала обдзвонювати призовників і сповіщати їх через соцмережі, вимагаючи з’явитися на мобілізацію. Однак у результаті на неї ніхто не прийшов — виявилося, що чоловіки натомість вирушили до лісів, пише Baza.

За даними видання, адміністрація Шелтозера формально пов’язує такий казус із сезоном збирання журавлини. Чиновники стверджують, що саме в цей час жителі йдуть за ягодами у занедбані села та мисливські будиночки десь у лісах. При цьому адміністрація не знає, де саме зараз перебувають чоловіки.

Карельські активісти зазначають, що вивчати лісову красу також пішла частина призовників із села Рибрека і там вдалося мобілізувати лише кілька людей. До речі, обидва ці поселення об’єднує те, що в них століттями живуть вепси — корінний фінно-угорський народ.

Докладніше про «карельський сепаратизм» можна прочитати тут.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Казахстан відмовляється порушувати антиросійські санкції заради газового союзу з путіним

Ідея потрійного газового союзу Казахстану, Узбекистану та росії, яку озвучив путін під час офіційного візиту Касим-Жомарта Токаєва до Москви,...