Пілотів російських авіакомпаній масово мобілізують до армії

-

Читайте также

Співробітники щонайменше п’яти російських авіакомпаній, включаючи «Аэрофлот», а також більше десяти аеропортів, отримали повістки у військкомати після оголошення «часткової мобілізації», пише «Коммерсант» з посиланням на джерела в галузі.

За їхніми словами, більшість пілотів у цивільній авіації — офіцери запасу, які пройшли навчання на військових кафедрах льотних училищ, або рядові із строковою службою за плечима. Таким чином, на війну в Україну можуть відправити від 50% до 80% усіх пілотів, що оцінило близьке до «Аэрофлоту» джерело. У зв’язку з цим найбільші російські авіаперевізники створили робочі групи, щоб скласти списки на «броню» для своїх співробітників. Але поки що юристам компаній неясно, кому передавати списки: Міноборони, Мінтрансу чи владі регіонів рф, які відповідають за мобілізацію.

Окрім пілотів компанії попросять не забирати на війну інженерів, IT-фахівців, співробітників комерційної служби та льотних директорів, без яких робота авіаційної галузі стане. У деяких випадках паралізувати роботу може втрата навіть кількох фахівців.

Як повідомляла група ІС, в росії запропонували пілотам самостійно ремонтувати літаки.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Россия пытается извлечь выгоду из стремления Запада к переговорам — ISW

Россия пытается извлечь выгоду из стремления Запада к переговорам, чтобы создать динамику, в которой западные официальные лица чувствуют необходимость...