Підтримка вступу до НАТО серед українців на історичному максимумі: дані соцопитування

-

Читайте также

За умови проведення референдуму щодо вступу України в НАТО вже сьогодні, «за» проголосувала би більшість українців.

Підтримка вступу України в НАТО серед українців зараз є найвищою за всю історію спостережень, свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 1-2 жовтня.

Зокрема на референдумі цю ініціативу підтримали б 83% українів, свідчать результати серед 2000 респондентів в усіх регіонах України, окрім окупованих територій, де наразі недоступний мобільний зв’язок. «Проти» проголосували б всього 4% громадян, не пішли б на референдум 9%.

У червні цього року вступ до Північно-Атлантичного Альянсу підтримували 76% в порівнянні з нинішніми 83%.

Вступ до НАТО дещо обережніше сприймається мешканцями сходу країни (69% – за вступ, 9% проти, 17% не прийшли б на голосування). Попри це у порівнянні із попереднім опитуванням динаміка у підтримці вступу до Альянсу серед мешканців цього макрорегіону дуже позитивна (у червні за – 55%, проти – 20%, не прийшли б голосувати  22%).

Крім того, українців запитали, чи підтримали б вони зараз вступ України до Євросоюзу. 86% опитаних сказали «так», не підтримали б 3%, не пішли б на референдум 7%. Соціологи уточнили, що підтримка вступу до ЄС одностайна серед представників усіх макрорегіонів та вікових груп.

Нагадаємо, Україна подала заявку на вступ до НАТО 30 вересня у відповідь на оголошення путіним анексії чотирьох областей та його загрози застосувати ядерну зброю.

Варто зазначити, що вже 9 країн Європи підтримали членство України в НАТО. Крім того, це підтримує Канада (загалом в Альянсі 30 країн).


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Парламент Німеччини визнав Голодомор геноцидом українців

Парламент Німеччини визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українців. Про це йдеться у повідомленні інформаційного агентства Укрінформ. Резолюція була прийнята більшістю голосів,...