Перед судом постане учасник незаконної організації в окупованому Криму — прокуратура АРК

-

Читайте также

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно учасника незаконної організації «Народное Единство», яка діяла на території окупованого Криму, за державну зраду та посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Як повідомляє прокуратура АР Крим та міста Севастополя, слідством встановлено, що наприкінці лютого 2014 року громадянин України, перебуваючи на посаді провідного спеціаліста відділу Державного земельного кадастру Управління Держземагенства у м. Ялта, вступив до незаконної організації «Народное Единство».

Обвинувачений спільно з іншими учасниками вказаної організації сприяв окупації АР Крим та міста Севастополя та подальшому становленню окупаційної адміністрації на півострові. Зокрема, учасники організації виконували накази та надавали допомогу представникам держави-окупанта та її окупаційної адміністрації у проведенні «загальнокримського референдуму» 16 березня 2014 року, що був організований з метою приховування окупації.

Обвинувачений безпосередньо брав участь у проросійських мітингах, що відбувались у м. Ялта на підтримку окупації півострова та проведення незаконного «референдуму». Під час власних публічних виступів, останній висловлював заклики до зміни меж території та державного кордону України, а також розширення території РФ за рахунок тимчасово окупованої території півострова. Також, вказаний громадянин у якості оператора знімав репортажі на підтримку антиукраїнських настроїв та поширював їх у мережі Інтернет за допомогою власного YouTube-каналу.

Разом з тим, обвинувачений здійснював агітацію з метою вступу до незаконного збройного формування «Самооборона Криму» та збір грошових коштів для матеріальної підтримки, як самих «самооборонівців», так і діяльності блок-постів, шляхом постачання пального, військової уніформи, ліків, засобів життєзабезпечення та продуктів харчування.

До 2016 року обвинувачений продовжував незаконну діяльність на півострові разом з іншими учасниками організації «Народное Единство», брав активну учать у виявленні громадян з проукраїнською позицією, про яких повідомляв представникам незаконно створених органів окупаційної влади на тимчасово окупованій території АР Крим.

Як повідомляла група ІС, за процесуального керівництва прокуратури АР Крим повідомлено про підозру учаснику незаконного збройного формування «Самооборона Криму».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Что празднует Россия 12 июня

Праздник есть, а что празднуют, уже несколько раз меняя его формулировку, никто толком не может понять. Пока президентом России...