Олексій Резніков: «Нам не потрібні американські чи канадські солдати, ми боротимемося самі»

-

Читайте также

Україні не потрібні на війні проти агресії Росії бойові підрозділи світових держав – лише сучасна зброя та допомога у модернізації тих озброєнь, які вже є у ЗСУ — заявив міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю CNN.

Про це пише Ліга.НЕТ.

«Нам не потрібні американські чи канадські солдати, які б боролися тут за Україну. Ми боротимемося самі, але нам потрібна модернізація озброєнь, (можливості для ведення) електронної війни тощо», – сказав він.

Коли інтерв’юер запитав, чи в України немає побоювань, що така допомога від США та НАТО може спровокувати Кремль на вторгнення, Резніков відповів: «Ідея не провокувати Росію не працює».

«Я впевнений у цьому, – сказав він і на уточнювальне питання «Чому?» додав: – Тому що Грузія, Солсбері, Крим».

На думку глави Міноборони, потрібна узгоджена позиція союзників, що «ми є партнерами України, ми допоможемо їй усіма можливими способами».

«І Кремль, почувши це, зрозуміє і зупиниться?» – запитав журналіст.

«Впевнений у цьому», – підсумував Резніков.

Как сообщала группа «ИС», Резніков і Залужний нагородили українських військових в районі ООС.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter – ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира.

загрузка...

Свежее

Делегация Конгресса США прибыла в Киев

Двухпартийная делегация Конгресса США прибыла с визитом в Киев. Об этом сообщил министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба. Об этом...