Окупанти «закривають» Крим: хто має поїхати

-

Читайте также

Так зване управління з питань міграції УМВС рф в окупованому Севастополі попереджає іноземних громадян, які не мають підстав для проживання в місті, виїхати з його територію, а також з території росії до 12 жовтня, повідомляє ForPost.

Зазначається, що підставою стали зміни, внесені 5 вересня в розпорядження уряду рф №1253-р. У ньому міститься оновлений перелік держав, щодо яких знято тимчасові обмеження на транспортне сполучення. Раніше вони були накладені росією.

На сьогоднішній день обмеження знято для самопроголошених Абхазії, Південної Осетії, «днр», «лнр», а також для Білорусі, Казахстану, Китаю, Монголії, України, Вірменії та Киргизії.

«Громадяни іноземних держав, які раніше не включені до зазначеного переліку, які не мають законних підстав для подальшого перебування в російській федерації, зобов’язані виїхати за її межі до 12 жовтня 2022 року», — попереджає так зване «управління з питань міграції».

У разі порушення цього розпорядження іноземним громадянам обіцяють адміністративну відповідальність та висилку з країни.

Нагадаємо росія рахує територію окупованого півострова Крим своєю та розповсюджує на нього дію свого законодавства.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Родичі мобілізованих в Білгородській області рф вимагають повернути їх рідних додому

У створеній петиції, яку підписали 132 особи, йдеться, що мобілізованих із 752-го мотострілецького полку ЗС рф після двотижневої підготовки...