Окупанти за російські кошти знімають на Донбасі пропагандистське кіно для міжнародних фестивалів

-

Читайте также

Засуха в Геленджике: жители курортного города три месяца живут без воды. ВИДЕО

Группа «ИС» сообщала, что на Кубани российские власти уже несколько лет подают населению воду по графику. Причиной является острый...

В Москве «испарились» сотни млн рублей, выделенных на ремонт высотки МИД: что известно

В Российской Федерации таинственным образом исчезли сотни миллионов рублей, которые были выделены на ремонт высотки Министерства иностранных дел. Об...

Слідчі РФ хочуть посадити у в’язницю співробітницю «Артеку», яка повідомила про спалах COVID-19

У дитячому таборі «Артек», що в окупованому Криму, з 22 вересня працюють російські слідчі, вони збираються притягнути до відповідальності...

Окупаційна влада т.зв «ЛДНР» за короткий проміжок часу забезпечила створення цілого ряду документальних й «художніх» фільмів пропагандистської спрямованості, деякі з яких демонструються на міжнародних кінофестивалях, аби створити більш масштабний ефект від популярізації ідей «руського міра», інформує ресурс «Вчасно».

За словами голови ГО «Східна правозахисна група» Віри Ястребової, над кожним фільмом, як «радники», працюють фахівці з РФ, вони ж розподіляють і контролюють фінанси, виділені РФ на створення подібних фільмів.

Віра Ястребова стверджує, що аналітики правозахисної групи вивчили вміст кожного фільму і зробили висновок — якщо подібні фільми подивиться людина, яка не залучена в політичні події й не знає справжніх подій початку окупації частини Донбасу РФ у 2014 році, то після перегляду даних фільмів у неї буде створюватися уявлення про правильність дій так званими «ополченцями» й надаватися ореол їх героїзації.

«Наше джерело інформації, близьке до так званого міністерства інформації окупаційних адміністрацій РФ в ОРДО, повідомило, що бюджет на створення інформаційних продуктів не обмежений, є проблеми з ідеями, але немає проблем з грошима», — говорить Віра Ястребова.

Дані фільми (наприклад, „Перший“, „Ополченочка“, „Ополченці“, „Донбас чекає Росію“, „Діти Донбасу“ і т.д.) системно транслюються школярам ОРДЛО на так званих «уроках мужності», а також періодично проводяться безкоштовні покази для жителів ОРДЛО, — наголосила вона.

Також за допомогою фільмів окупаційна влада намагається сприяти легітимізації окупації Донбасу на міжнародному рівні.

Так, фільм «Перший» (присвячений першому ватажкові «ДНР» Олександру Захарченку) буде представлений на XVI міжнародному кінофестивалі в окупованому м. Севастополь. А єдиний фільм болгарського кінорежисера Любомира Данкова «Діти Донбасу» отримав нагороду на міжнародному кінофестивалі «Золота картина Америки».

«Мета пропагандистів РФ через інструменти інформаційної війни зломити думку міжнародної спільноти в ставленні до РФ як до окупантів і завоювати визнання як миротворців і рятівників», — стверджують правозахисники.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, французька компанія Danone припинила рекламну кампанію за участю російського актора Михайла Пореченкова, який обстрілював українських військових на Донбасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

У Кривому Розі збирали кулеметників та гранатометників Нацгвардії. ФОТО

У Кривому Розі завершилися спеціальні збори з кулеметними та гранатометними розрахунками, які є невід’ємною частиною вогневої групи та від...

Война за Карабах: что задумал Путин

Россия обычно использует армяно-азербайджанские столкновения в своей собственной стратегической битве с США и Западом. Об этом в своем блоге на НВ пишет британский экономист...

ВВС вибачилася за мапу України без Криму: заява

Корпорація суспільного мовлення Великобританії BBC вибачалася за те, що 26 вересня опублікувала карту України без тимчасово окупованого Російською Федерацією Криму. Компанія також видалила це...