Окупанти з фронту в Україні закликають росіян уникати мобілізації: перехват ГУР

-

Читайте также

Російські окупанти з передової в Україні закликають росіян ховатися від мобілізації. Вони радять оформити відстрочку за станом здоров’я або взагалі тікати з рф. Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони.

У черговій перехопленій розмові окупант, який зараз знаходиться у Херсонській області, розповів матері про ситуації на передовій та просить будь-яким способом завадити мобілізації родича.

«У будь-якому випадку… Нехай там, я не знаю, ховається, що хоче робить, щоб сюди не їхати… Хоч країну змінює — без різниці! Сюди нехай не їде. На кордоні Грузії там чорти-що твориться. Люди тікають. Нехай будь-які способи знаходить», — сказав російський солдат.

За словами окупанта, останні три дні на фронті були «важкі». Він стверджує, що ЗСУ «щось озвірілі», тому російська армія зазнає втрат. «Поранених багато. До цього взагалі кожен день там пачками вивозили. Зараз в окопах зазвичай сидимо», — додав окупант.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

У Мелітополі рашист намагався викинути співслуживця з вантажівки на ходу. ВІДЕО

Російські окупанти вбивають та б'ють один одного і на передовій, і в тилу, і на росії. Добра справа. Амобілізованих...