Окупанти в Сімферополі будують церкву на руїнах середньовічного палацу

-

Читайте также

На місці колишнього середньовічного палацу Калга-султан в Сімферополі, що не зберігся на сьогодні, але має статус охоронної зони, повним ходом йде будівництво двоповерхової будівлі та невеликої церкви. Про це повідомив ексглава Комітету у справах національних відносин і депортованих громадян, а нині громадський активіст Едем Дудаков, пише «QIRIM.News».

Дудаков зазначив, що міська «влада» Сімферополя вивела ділянку, де проходить будівництво з охоронної зони, яка передбачає проведення археологічних розкопок.

«Територія Калга-султан в принципі знаходиться в охоронній зоні майбутніх археологічних робіт, але ці дві ділянки виключені з великою охоронної зони. Тобто це тепер не охоронна зона, а охоронна зона знаходиться за межами цих двох ділянку», — сказав він.

За словами Дудакова, двоповерхова будівля що будується буде комерційним об’єктом. Активіст зазначив, що у 2014-2015 роках здійснювалося багато афер із землею, а саме заднім числом, як наприклад за 2013 рік, оформляли видачу земель під забудову.

«Така ж історія сталася з територією на місці колишнього палацу. Я сумніваюся, що нинішній «глава» міськради Сімферополя Віктор Агєєв ризикнув би зробити таке в 2013 році, знаючи про те, до якого міжнаціонального конфлікту це призведе», — пояснив Дудаков.

Варто відзначити, що у 2015 році співробітники Кримського інженерно-педагогічного університету (КІПУ) заявили про «проблеми збереження місця, на якому був розташований палац Калги-султана, оскільки на ньому заплановано будівництво багатоповерхового житлового будинку чи ковзанки.

Група «ІС» повідомляла, як окупанти знищують «Херсонес Таврійський».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Беларусь может помочь Путину с организацией повода для атаки на Украину — СМИ

Задержание "украинских шпионов и террористов" в России многие уже описывают как некий эпизод "Гляйвиц", который может стать поводом для...