Окупанти в Донецьку знищують шахту імені Скочинського

-

Читайте также

У Донецьку вбивають шахту ім. Скочинського. Від енергопостачання відключено, як мінімум, два цехи колись відомого вугледобувного підприємства, яке нині перебуває в жалюгідному стані.

Про це у Телеграм-каналі пише блогер з ніком «Злобний Укр».

«Це сталося через несплату енергетичній компанії терористів. Сепаратисти так званого «ДНР»,   привласнюють гроші з добичі та продажу вугілля собі на кишеню, керманичам сепаратистів.

А шахтарям дають аби не вмерли від голоду копійчину, все, що треда знати — частина вугілля по російськім паперам в Україну потрапляє по схемах.

Раби працюють в холодних приміщеннях, що не опалюються. Тому тут виникають риторичні питання: «Як може виробничий цех виконувати свої обов’язки без електрики?», «Що таке — залишити шахту без лісу?».

Вже понад 150 працівників перебувають на лікарняному і ще 20 робітників померло від ковіду, багато хто сильно хворіє. Якщо ви хочете знищити останню шахту, то і скажіть, що скоро попиляємо і все в Росію вивеземо, називаймо речі своїми іменами — вбивають вугільну шахту і роблять екологічну катастрофу росіяни-управлінці» — пише блогер.

Як повідомляла група «ІС», в окупованому Донецьку знеструмлені цехи шахти імені Скочинського.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Из Британии с любовью: что известно о поступивших на вооружение ВСУ комплексах NLAW

В Украину прибыла партия военной помощи от Великобритании. Это тысячи легких противотанковых ракет, сообщили в королевстве. Название вооружения не...