Окупанти поширюють фейкові документи про залучення українців до лав ЗСУ

-

Читайте также

Російські окупанти поширюють невдалі фейки на окупованих територіях України, повідомляє Telegram-канал «Оперативний ЗСУ».

Цього разу вони вирішили поширити фейкові документи від імені міністра оборони України Олексія Резнікова, які він нібито адресував міністру закордонних справ Дмитрові Кулебі. І нібито лист Дмитра Кулеби до міністра закордонних справ Польщі Збіґнєва Рау.

Мета цих документів доволі проста. Адже росіяни поширюють фейк про небажання українців вступати до лав Збройних Сил України. Відтак нібито є потреба примусового повернення до України тих чоловіків, які виїхали закордон.

Нібито після 24 лютого, коли росія розпочала війну проти України, закордон виїхало 7 мільйонів осіб, відтак немає можливості комплектувати військові частини та з’єднання. І нібито Дмитро Кулеба написав листа до Збіґнєва Рау з проханням надати інформацію про усіх чоловіків громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на території Польщі.

Таким чином російські загарбники намагаються переконати жителів окупованих територій, що в українських захисників є проблеми, і що ніхто не хоче воювати за визволення своєї держави. Але це фейк.

Для прикладу, ще в травні 2022 року в Міністерстві оборони заявили, що мобілізація виконана на 100%. Відтак наразі призов до війська проводиться з меншими темпами, бо на початку лютого було повністю укомплектовано сили оборони. А продовження мобілізації залежатиме лише від оперативної обстановки на бойових порядках.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Російських біатлоністів мобілізують в армію воювати проти України

Деяким російським біатлоністам прийшли повістки на мобілізацію. Про це повідомив президент Союзу біатлоністів росії (СБР) Віктор Майгуров, пишуть росЗМІ. "Два...