Окупанти навмисно блокують рух через блокпости на Запоріжжі: люди голодують та вмирають

-

Читайте также

В черзі на блокпосту в окупованій Василівці помер чоловік. Про це пише Telegram-канал ЗАПОРІЖЖЯ.ІНФО, який опублікував текст жінки, котра знаходиться безпосередньо на місці подій.

«Тисячі людей, які приїхали до Василівки ще до 1.10, окупанти не випускають на підконтрольну. Крім того дуже багато людей з Херсонської області, які добиралися через переправу. Люди живуть в машинах в польових умовах, їжа давно закінчилася. В кафе на заправці, де знаходиться люди, ціни просто нереальні, гроші закінчуються. Ночами вже дуже холодно. В машинах багато діток, навіть немовлята є.. Багато немічних стариків. Вчора навіть один чоловік помер в машині, чекаючи свою чергу.

Окупанти заставляють оформляти пропуски, хоча всі люди приїхали ще до того, як почала діяти ця система. Подача заяв на них проходить дуже повільно і скільки чекати на відповідь — невідомо. Вони кажуть до 10 днів. Те, що там відбувається — це просто треш, знущання! Так не може бути!

Люди просили, щоб їх випускали по старій системі, як було до 1.10, адже всі вони приїхали до того часу і вони навмисно останні дні випускали мінімум людей. На наші прохання орки не реагують.

Крім всього цього, недалеко від цього місця, де стоять машини, відбуваються бойові дії. Над людьми іноді пролітають ракети. Просто крик душі».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

ФСБ вимагає від викладачів російських вишів дисертації з виправданням війни

НДЦ ФСБ росії разом із МДУ запрошує викладачів і аспірантів, зокрема обов'язково, на міжвідомчу конференцію «Пріоритетні напрями наукових досліджень...