Окупаційний «суд» Криму безпідставно оштрафував кримського татарина

-

Читайте также

Підконтрольний Росії Київський районний «суд» окупованого Сімферополя оштрафував кримського татарина Абдумаліна Сусанова на 7 тис. рублів (2,5 тис. грн) «за порушення правил поведінки при надзвичайній ситуації» (ст. 20.6.1 КпАП РФ).

Як пише CrimeaSOS, про це повідомив громадський захисник Айдер Сулейманов.

Російське обвинувачення і «суд» вважають, що Сусанов брав участь у стихійних зборах кримських активістів біля будівлі «УФСБ Криму» в Сімферополі 4 вересня. Тим самим він нібито порушив статтю 20.6.1 КпАП РФ.

Захист стверджував, що Сусанов не брав участі в масовому зібранні, і його взагалі затримали не біля «кримського ФСБ», а в зовсім іншому місці. Цей факт був зафіксований навіть в протоколі затримання.

«У ньому прямо вказано, що Сусанов був затриманий о 18.10 4 вересня в іншому місці, за адресою бульвар Франка, 5 (“ФСБ Криму” знаходиться за адресою: бул. Франка, 13, — ред). Це адреса парку, де знаходилися десятки людей. Він там гуляв. І в один момент до нього підійшов співробітник ОМОНу, запитав, що він тут робить. Сусанов відповів, що гуляє. Його затримали. У протоколі зазначено, що він був затриманий в парку, але був учасником масового заходу у ФСБ. Але його там не було. Жодних доказів його перебування біля будівлі ФСБ надано не було», — розповів Айдер Сулейманов.

За словами адвоката, Сусанов дійсно йшов до «будівлі ФСБ», щоб дізнатися про долю затриманих 3-4 вересня кримських татар. Але він туди не дійшов, оскільки йому сказали, що почалися масові затримання. Тому чоловік залишився в парку.

Айдер Сулейманов також додав, що під час засідання «суд» відмовив майже у всіх клопотаннях захисту, в тому числі про надання перекладача.

Варто зазначити, що «Київський районний суд» вже не в перший раз штрафує людей, які взагалі не брали участі в зборах 4 вересня.

Раніше, у цій справі оштрафували Ібрагіма Чегертма, Шевкета Кайбуллаєва та Казіма Аметова, які під час зборів сиділи у машині біля «ФСБ Криму».

Як повідомляла група «ІС», до кримськотатарського політв’язня застосували фізичне насильство.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Опознаны 30 артиллеристов ЗС РФ, участники агрессии против Украины

Волонтеры международного разведывательного сообщества InformNapalm из Сакартвело (Грузия) подготовили новое OSINT-расследование с идентификацией 30 военнослужащих артиллеристов ВС РФ из...