Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19: дані української розвідки

-

Читайте также

Cлужба Зовнішньої розвідки України підготувала огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню пандемії коронавірусу, які запроваджені у світі. Скажімо, Австрія оголосила нові пом’якшувальні заходи для виходу з локдауну, які вступають в дію з 8 лютого, а у Франції змінюється шкільний протокол санітарної безпеки.

Федеративна Республіка Німеччина

Згідно з дослідженням однієї з найбільших страхових компаній Німеччини «АОК», проведеним у Берліні і Бранденбурзі, найвищий індекс захворюваності COVID-19 – у вчителів і працівників дитячих садків.

Земельний уряд Тюрінгії продовжив термін дії жорсткого локдауна терміном на п’ять днів.

Французька Республіка

Французький уряд дозволив застосовувати вакцину AstraZeneca для імунізації людей у віці від 18 до 65 років. Вікові обмеження пов’язані з тим, що недостатньо даних про ефективність препарату для людей старших 65 років. Схожі рішення ухвалили Італія, Швеція та Польща.

Також у Франції змінюється шкільний протокол санітарної безпеки. Відтепер у разі виявлення захворювання у одного з учнів весь клас відправлятиметься на семиденний карантин із обов’язковим тестуванням на початку та в кінці такого карантину.

Республіка Австрія

Уряд Австрії оголосив нові пом’якшувальні заходи для виходу з локдауну, які вступають в дію з 8 лютого. Планується відкриття закладів роздрібної торгівлі та надання персональних послуг (перукарі, косметологи). Доступ клієнтів буде лише при наявності негативного тесту на коронавірус, зробленого не пізніше 48 годин, або підтвердження про перенесення захворювання на Covid-19 впродовж останніх 6 місяців тощо.

Можливість відкриття закладів громадського харчування та готельної сфери буде обговорена в середині лютого.

Водночас із 8 лютого вводяться посилені правила для в’їзду на територію Австрії, а також збільшені штрафи за нехтування захисними вимогами.

Зважаючи на введення з 8 лютого часткових послаблень обмежувальних антикоронавірусних заходів, МВС Австрії оприлюднило план з контролю за дотриманням населенням чинних протиепідеміологічних вимог. Так, за порушення вимоги щодо носіння захисних масок FFP2 вводиться штраф у розмірі 90 євро (було – 25). Поліція посилить контроль за переміщеннями в нічний час, дотриманням двометрової безпечної дистанції та правил приватних зустрічей.

Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії

Британський уряд оголосив про масштабне тестування на COVID-19 після того, як у 11 людей у різних регіонах країни виявили позитивний результат на штам коронавірусу з Південної Африки. Загалом у Великій Британії виявили вже 105 випадків цього штаму.

Королівство Данія

У Данії зареєстрований п’ятий випадок південноафриканського штаму коронавірусу B.1.351. Інфіковану особу та її близьких контактних осіб поміщено на самоізоляцію.

Канада

У Монреалі створено новий заклад для проведення вакцинації, який зможе приймати до 2000 людей на день. У ньому є спеціалізовані морозильні камери для зберігання флаконів з вакциною та великі запаси медичного обладнання для проведення щеплень. На випадок відключення електроенергії є резервний генератор, температуру морозильної камери можна контролювати дистанційно.

Міністерство охорони здоров’я провінції Онтаріо оголосило, що в регіоні Піл підтверджений перший випадок інфікування новим штамом коронавірусу, який вперше ідентифікували в Південно-Африканській Республіці. Він був виявлений у особи, яка останнім часом не подорожувала і не контактувала з тими, хто їздив за межі Канади.

Уряд провінції Альберта змінив правила самоізоляції для тих, хто інфікований новими варіантами COVID-19, зокрема в деяких випадках хворі особи можуть опинитися на карантині терміном до 24 днів.

Королівство Саудівська Аравія

Саудівська Аравія тимчасово заборонила в’їзд до королівства через пандемію коронавірусу з 20 країн: Аргентини, Бразилії, Великої Британії, Німеччини, Єгипту, Індії, Індонезії, Ірландії, Італії, Лівану, ОАЕ, Пакистану, Португалії, США, Туреччини, Франції, Швеції, Швейцарії, ПАР, Японії. Заборона стосується також подорожніх з інших країн, якщо вони проїжджали через одну з цих двадцяти держав протягом 14 днів до моменту оформлення документів на в’їзд до королівства.

Алжирська Народна Демократична Республіка

У зв’язку із відносною стабілізацією епідеміологічної ситуації в Алжирі урядом країни прийнято рішення щодо послаблення обмежувальних заходів у боротьбі з пандемією коронавірусу. Зокрема, з 3 лютого в 19 регіонах (у т.ч. столиці) комендантська година діє з 22:00 до 5:00 (замість раніше встановленої з 20:00). Окрім цього, надано дозвіл на відкриття спортивних залів, місць відпочинку, рекреаційних та розважальних зон, а також пляжів. Роботу магазинів побутової техніки, спортивних товарів, іграшок та перукарських салонів продовжено до 21:00. Кафе, ресторани та фаст-фуди продовжують працювати лише за адресною доставкою та на виніс.

Латвійська Республіка

Уряд Латвії прийняв рішення продовжити режим надзвичайної ситуації у країні, введеної через COVID-19, щонайменше до 6 квітня.

Естонська Республіка

В Естонії планують вводити обмеження на виїзд осіб, що подорожують, поки не буде вакциновано 70% населення країни.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Холодном Яру прошла церемония освящения оружия украинских военных

В Холодном Яру, в Черкасской области, бойцы Сил специальных операций ВСУ приняли участие в церемонии освящения оружия. Об этом...