Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19: дані української розвідки

-

Читайте также

Cлужба Зовнішньої розвідки України підготувала огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню пандемії коронавірусу, які запроваджені у світі. Скажімо, у Австрії через дефіцит вакцини не робитимуть планових щеплень державним службовцям, у Казахстані госпіталізуватимуть усіх осіб із позитивним тестом на COVID-19, незалежно від перебігу хвороби, а Данія у жодному разі не купуватиме російську вакцину «Sputnik V».

Королівство Іспанія

У країні швидко зростає загальний рівень захворюваності. Лише у Мадриді фіксується близько 1000 випадків на 100 тисяч осіб. У зв’язку з цим можливі нові карантинні обмеження.

Португальська Республіка

Уряд Португалії заявив, що запровадить обмеження для громадян, які бажають поїхати за кордон. Планується обмежити користування повітряним і наземним транспортом протягом 15 днів. Прем’єр-міністр країни Антоніу Кошта заявив, що ситуація погіршилася через те, що влада ослабила обмеження на період Різдва. Також уряд Португалії вважає, що виною всьому є поширення нового штаму коронавірусу з Великої Британії, для якого характерна висока швидкість зараження.

Республіка Австрія

Зважаючи на гостру нестачу в Австрії вакцини проти коронавірусу, федеральною канцелярією країни прийнято рішення змінити план вакцинації населення, вилучивши державних службовців з другого етапу планових щеплень представників критичної інфраструктури, залишивши лише вчителів/викладачів та співробітників поліції.

Королівство Данія

Незважаючи на затримки з постачанням вакцини проти коронавірусу від виробників «Pfizer» і «AstraZeneca», данська влада не планує закуповувати російську вакцину «Sputnik V», щоб задовольнити дефіцит.

За даними деяких фахівців, є дві причини, чому Данія не має наміру купувати російську вакцину. По-перше, вона ще не затверджена ЄС, а по-друге, дані, що стосуються цієї вакцини, не були опубліковані.

Королівство Норвегія

З березня Норвегія запровадить найсуворіший прикордонний контроль. В’їзд буде заборонений іноземним громадянам, які не проживають в Норвегії або не мають в країні близької родини. Винятки зроблено для моряків та екіпажів суден, але працівникам з країн, що не входять до Європейського економічного простору, в’їзд буде заборонений.

Сполучені Штати Америки

Американська компанія Novavax оголосила про завершення третьої, фінальної стадії досліджень нової вакцини проти коронавірусу, ефективність якої становить 89,3 %, з урахуванням нового, «британського» штаму. Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії, оприлюдненому у четвер. «Кандидат на вакцину проти COVID-19, препарат NVX-CoV2373, створений на основі білків, досяг основної кінцевої точки з ефективністю вакцини 89,3 % за результатами третьої фази клінічного випробування, проведеного у Великій Британії», – йдеться у повідомленні. При цьому уточнюється, що препарат був випробуваний, зокрема на «британському» штамі коронавірусу. На основі тестів було встановлено, що вакцина від Novavax є ефективною на 95,6 % проти основного штаму й на 85,6 % проти нового різновиду вірусу.

Султанат Оман

Верховний комітет, що відповідає за вивчення механізму боротьби з подіями, спричиненими поширенням вірусу COVID-19 у Султанаті Оман, повідомив, що із 28 січня запроваджено такі заходи: повна заборона на проведення соціальних заходів, незалежно від їх характеру; припинення стаціонарних занять в університетах і коледжах, а також змішаного навчання в державних школах; призупинення міжнародних, соціально-розважальних та муніципальних заходів, що містять масові збори, включаючи спортивні заходи та виставки.

Верховний комітет радить усім громадянам та жителям уникнути виїзду за кордон протягом найближчого періоду, крім випадків надзвичайної ситуації.

Грузія

Після відновлення роботи магазинів та громадського транспорту з 1 лютого планується ввести «карантин вихідного дня» в Тбілісі, Батумі, Горі, Телаві, Поті та Зугдіді. У суботу та неділю не працюватиме громадський транспорт, кафе, ресторани, магазини та ринки.

28 січня парламент Грузії прийняв зміни до закону «Про громадське здоров’я», згідно з якими держава зобов’язується відшкодувати збиток, заподіяний людині під час вакцинації від коронавірусу. Форми і порядок відшкодування шкоди будуть визначені окремою постановою уряду.

Республіка Казахстан

З огляду на поступове погіршення епідеміологічної ситуації в місті Алмати прийнято рішення про госпіталізацію з 1 лютого усіх осіб із позитивним тестом COVID-19, незалежно від перебігу хвороби. Крім цього, обмежено роботу ТРЦ, кафе та ринків. Заборонена діяльність театрів та кінотеатрів, обмежена робота спортивних залів та басейнів у вихідні дні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Россия использует депутатов ФРГ для расширения своего влияния в Берлине – СМИ

В середине января в фешенебельном берлинском отеле Hilton прошла на первый взгляд, совершенно непримечательная конференция: «Стратегический диалог региона Балтийского...