Огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню COVID-19: дані української розвідки

-

Читайте также

Cлужба Зовнішньої розвідки України підготувала огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню пандемії коронавірусу, які запроваджені у світі. Скажімо, у Чехії довелося відтермінувати введення першої дози вакцини від коронавірусу, а Швеція продовжила заборону на поїздки за межі країн ЄС та Шенгенської зони.

Чеська Республіка

У Чехії призупинено введення першої дози вакцини від коронавірусу на два тижні. Причиною цього є нестача вакцин і потреба забезпечити другою дозою тих, хто вже отримав першу.

Швейцарська Конфедерація

У Швейцарії занепокоєні сталою тенденцією розповсюдження всередині країни коронавірусу т.зв. південноафриканського та британського різновидів. Із загальної кількості зареєстрованих протягом попередніх днів інфікувань
10 % безпосередньо відносяться до британського штаму COVID-19.

Фінляндська Республіка

З 27 січня Фінляндія запровадила жорсткі обмеження на в’їзд до країни на 30 днів. Таким чином, фінський уряд планує зупинити поширення нових штамів коронавірусу.

Королівство Норвегія

Норвегія має намір із 29 січня закрити державний кордон у рамках заходів боротьби з коронавірусною інфекцією. На практиці це означає, що кордон закриють для всіх, хто не живе в Норвегії. Обмеження не поширюватимуться на медичних працівників з деяких країн, проте більшість трудових мігрантів не зможуть потрапити в країну.

Литовська Республіка

Уряд Литви продовжив карантин і обмеження на пересування між регіонами до 28 лютого. Це зроблено з урахуванням того, що з введенням жорсткого карантину захворюваність COVID-19 знизилася, але все ще залишається високою. Смертність також висока, хоча є тенденція до її зниження. Наразі в країні заборонена діяльність більшості магазинів, місць для заняття спортом і відпочинку, заборонені збори.

Канада

Уряд провінції Манітоби повідомив, що, починаючи з 29 січня усі особи, які в’їжджають до провінції з інших регіонів як наземним, так і повітряним транспортом, будуть змушені проходити обов’язковий 14-денний карантин.

Уряд провінції Онтаріо продовжив дію режиму надзвичайного стану і розпорядження, яке зобов’язує жителів провінції залишатися вдома до 9 лютого. Крім цього обговорюються плани ввести обов’язкове тестування на COVID-19 для всіх осіб, які прибувають до провінції повітряним транспортом, оскільки протягом останніх двох тижнів у близько 100 осіб було виявлено хворобу.

Федеративна Республіка Бразилія

Урядом Бразилії встановлено такі правила в’їзду в країну:

іноземцям дозволено в’їжджати повітряним транспортом за умови надання при посадці на літак негативного ПЛР тесту на COVID-19, здійсненого не раніше ніж за 72 години до посадки (результати тесту мають бути надані англійською, іспанською або португальською мовою);

надання декларації про стан здоров’я подорожуючого зі згодою дотримуватись санітарних заходів, запроваджених в Бразилії.

Транзит територією Бразилії дозволено повітряним та наземним транспортом за умови отримання дозволу від Федеральної поліції (українським громадянам для отримання такого дозволу необхідно завчасно звернутися до Посольства України в Бразилії та надати повну інформацію про свій маршрут і бронювання квитків на літак).

Королівство Саудівська Аравія

Міністерство охорони здоров’я Саудівської Аравії запустило медичну службу «віддалених кабінетів», що дає змогу пацієнтам консультуватися з лікарем в інтернеті через відповідні програми. Віртуальна служба призначена для проведення медичних консультацій пацієнтів, які не мають гострих проблем або критичного стану, з метою зменшення кількості особистих візитів до медичних установ в рамках боротьби з поширенням COVID-19.

Грузія

Із 4 лютого буде відновлено регулярне авіаційне сполучення між Україною та Грузією. Також з 4 лютого відновлюється регулярне авіасполучення між Грузією та Туреччиною.

При цьому іноземці, які прибувають до Грузії, повинні мати при собі довідку з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленим за останні 72 години. Правило не стосуватиметься тих пасажирів, які повністю вакциновані (тобто прищеплювалися в два етапи).

Федеративна Республіка Німеччина

Із 1 лютого в Німеччині планується використання препарату на основі моноклональних антитіл як пасивну вакцинацію, яка спочатку проводитиметься в університетських клініках (ФРН першою з країн ЄС закупила в США 200 тис. банок вартістю 400 млн. євро). За словами федерального міністра охорони здоров’я Є. Шпана, введення цих антитіл може допомогти пацієнтам із груп ризику запобігти важкому перебігу захворювання на ранній фазі.

Португальська Республіка

У зв’язку з рекордним збільшенням добової кількості госпіталізованих, а також з урахуванням найгіршого у світі рівня щоденних випадків захворювання та смертності на 100 000 населення уряд Португалії активізує роботу щодо відправлення пацієнтів на лікування до інших країн. Також розглядається можливість запрошення іноземних медичних працівників до Португалії для надання допомоги.

Королівство Бельгія

З 27 січня по 1 березня поїздки за кордон із розважальною чи туристичною метою заборонені урядом Бельгії. Люди, як і раніше, можуть перетинати кордони для важливих поїздок, наприклад, по роботі або для лікування. Водночас необхідно мати при собі документ, який підтверджує мету поїздки.

Королівство Швеція

Міністерство закордонних справ Швеції прийняло рішення щодо продовження заборони на поїздки за межі країн ЄС та Шенгенської зони до 15 квітня.

Республіка Болгарія

Уряд Болгарії продовжив режим епідемічної надзвичайної ситуації, введений через пандемію COVID-19, до кінця квітня. Водночас вживаються заходи для поступового послаблення чинних обмежень: з лютого знову відкриються школи, спортивні зали та торговельні центри.

Румунія

У Румунії офіційно підтверджено четвертий випадок зараження новим штамом SARS-CoV-2 під назвою B.1.1.7. Зокрема йдеться про 39-річного мешканця повіту Сучава (межує із Чернівецькою областю), який 05.01.2021 повернувся з Великої Британії. Він госпіталізований у інфекційне відділення повітової лікарні в м. Сучава.

Грецька Республіка

До 1 лютого у країні заборонені масові зібрання надворі за участі понад 100 осіб. Обмеження поширюються як на громадський, так і приватний простір. Порушникам-організаторам загрожує штраф у розмірі до 3000 євро для фізичної особи та до 5000 євро для юридичної особи, а учасникам таких заходів – до 300 євро.

Туніська Республіка

Із 1 лютого особи, які прибувають в Туніс, мають надати негативний тест (PCR-RT), який був зроблений не пізніше, ніж за 72 години до перетину туніського кордону; пройти обов’язковий 7 денний карантин в одному з визначених державою карантинних центрів; надати документи щодо бронювання/оплати проживання у визначених карантинних центрах; по закінченню семиденного карантину пройти тестування (PCR-RT) на наявність коронавірусу. У разі негативного результату особа може залишити карантинний центр. Оплата тестування та проживання здійснюватиметься за особистий рахунок.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Израиль нанес разрушительные удары по тоннелям боевиков ХАМАС. ВИДЕО

В ночь на пятницу, 14 мая, армия Израиля провела масштабную 40-минутную операцию по разрушению системы тоннелей боевиков ХАМАС в...