Очільник УПЦ МП Онуфрій разом із Новинським влаштували для харків’ян «ковід-літургію»

-

Читайте также

У суботу, 15 травня, предстоятель Російської православної церкви в Україні митрополит Онуфрій (Березовський) відвідав Харків, де відслужив літургію у Благовіщенському кафедральному соборі за допомогою політика-диякона Вадима Новинського, інформує ресурс Духовний фронт.

Богослужіння відбулось у переповненому соборі, при цьому парафіяни не носили захисні маски.

Під час літургії очільник РПЦвУ Онуфрій (Березовський) вручив митрополиту Онуфрію (Легкому) церковну нагороду до 50-річчя, яку не зміг передати рік тому.

Харківський митрополит РПЦвУ Онуфрій (Легкий) подякував за привітання і теж згадав епідемію у своєму слові.

«І сьогодні, правлячи божественну літургію, ми чули, як ви молитеся за наш народ, за нашу церкву, за Україну, за тих, хто хворіє такою страшною хворобою не тільки в Україні, але й увесь світ», – сказав архієрей РПЦвУ.

Чому архієреї РЦПвУ завзято моляться за тих, хто хворіє, але не вимагають від вірян дотримуватись протиепідемічних заходів під час літургії у соборі, чому РПЦвУ вперто ігнорує заклики чиновників всіх рівнів і продовжує збирати людей на «ковід-літургії», – це питання досі лишається відкритим, зазначають у Духовному фронті.

Нагадаємо, група ІС інформувала, що митрополит Бориспольський та Броварський Антоній (Паканич) відвідав Мукачівський жіночий монастир на Закарпатті та звершив там літургію при скупченні вірян.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Гибридные «Миряне»: что известно о «православном олигархе», основавшем движение

Сегодня перед Верховной Радой состоится мероприятие, на которое следует обратить особое внимание. Молитвенное стояние против «антицерковных законов» собирается провести...