Очільниця Мінветеранів зустрілася з екзархом Вселенського Патріархату в Україні

-

Читайте также

Зустріч з такими людьми надихає і додає сил працювати заради збереження України вільною. Саме такими словами в прес-службі Міністерства у справах ветеранів описали зустріч очільниці відомства Юлії Лапутіної з екзархом Вселенської Патріархії в Україні, єпископом Михайлом Аніщенком.

«Присутність в Україні представництва Вселенського Патріархату є свідченням великої Божої милості для православних українців», – розповіла Юлія Лапутіна.

Екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Михайло Аніщенко, який виріс на Волині, пройшовши особливий духовний шлях в різних країнах світу, знову повернувся до рідної землі, щоб зміцнювати віру українців та підкреслити єдність Православ’я в Україні з православним світом.

Під час зустрічі також йшлося про важливість підтримки релігійних свобод, розвитку духовності в Україні та релігійну дипломатію.

Єпископ Михайло Аніщенко відзначив неоцінену роль українських захисників у збереженні нашої країни та в обороні майбутнього нашого народу.

«Духовний фронт – це не тільки боротьба проти всіх видів пропаганди агресора, укріплення віри українців у свої сили та в перемогу над ворогом. Це і підтримка воїнів та допомога їм у поверненні до мирного життя. І гідне вшанування тих, хто віддав своє життя за волю України. Захисники першими почали запроваджувати в Україні світоглядне сприйняття українців як нації», – підкреслила Юлія Лапутіна.

Міністр також поділилася з єпископом планами про створення разом з духовенством мобільних груп для реабілітаційної роботи з ветеранами у найвіддаленіших куточках України. А на місцях для допомоги ветеранам, родинам загиблих захисників України об’єднають зусилля територіальні відділи Мінветеранів та місцеві осередки церков.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Мінветеранів працює над змінами до закону, щоб зробити ветеранський спорт окремим видом спортивної діяльності.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Официальная страница «Спутник V» манипулирует информацией о вакцинах — аналитики

Российский производитель вакцины «Спутник V» использует свою официальную страницу в Twitter, чтобы манипулировать информацией и распространять пропаганду о западных...