О спорт, ти мир: російським спортсменам вказали, що їх місце в армії

-

Читайте также

Багато російських спортсменів, які утримуються за рахунок силових відомств, найімовірніше потраплять під часткову мобілізацію, оголошену путіним 21 вересня. А далі атлети можуть опинитися на війні проти України, адже вони проходили збори та мають офіцерські звання. Про це у коментарі виданню «Спорт-Експресс» заявила депутат Держдуми росії Світлана Журова.

Олімпійська чемпіонка у ковзанярському спорті зазначила, що долю призовників вирішуватиме міноборони рф.

«Поки не знаю навіть. Це Міноборони формуватиме – хто… Але в основному спортсмени в офіцерських званнях, якщо вони в ЦСКА або «Динамо» були. Хто проходив через спортроти, мали військові спеціальності, отже, швидше за все, потрапляють у часткову мобілізацію», – зазначила Журова.

Зазначимо, що російські спортсмени масово перебувають у міноборони, практично всі вони підтримали вторгнення в Україну.

Нагадаємо, титулований боксер із кузбаського Прокоп’євська Артем Левін виступив в Інстаграмі проти російської «спецоперації» в Україні. Він звинуватив владу росії в лицемірстві, а росіян у байдужості і заявив, що «спецоперація» принесе і росії, і Україні лише горе. Кузбаська влада позбавила Левіна всіх обласних нагород та оголосила зрадником.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Катування дітей: окупанти у Херсоні мордували голодом 14-річного підлітка

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про те, що російські загарбники під час окупації Херсона незаконно...