Новінський може отримати мільярди гривень для просування інтересів РПЦвУ — речник ПЦУ

-

Читайте также

Нардеп від ОПЗЖ Вадим Новінський може отримати додатково 20 мільярдів гривень на рік для просування інтересів РПЦвУ, блокування законних переходів громад із Московського патріархату в ПЦУ та фінансування пропагандистів. Все через скасування частини податків, якого Новінський добивається змінами до відповідних законопроектів, йдеться в дописі речника ПЦУ архієпископа Євстратія (Зорі).

Він нагадав, що залізна руда – одне з головних джерел прибутків структури, яку контролює пан Новінський, а підвищення на світових ринках ціни на руду (в середині жовтня цього року вона складала понад $120 за тонну) – джерело сотень мільйонів доларів прибутків, які отримав Новінський через дивіденди.

Крім того, за словами архієпископа Євстратія, у парламенті мають розглядати питання про впорядкування цієї аномалії, коли народ України за копійки віддає ресурси тим, хто потім заробляє на них мільярди, зокрема Новінському.

«Цікаво, чи зможуть? Чи проголосують? Чому я про це вирішив написати? Бо нещодавно прочитав про те, як, за даними розслідувачів, пан Новінський активно “наопікувався” змінами до урядового законопроекту. Внаслідок цього через певні правки з проекту можуть “випаруватися” податки на суму майже у 20 мільярдів гривень…Публічно відомо, що пан Новінський (як протодиякон Російської Церкви) “тісно опікується” цими процесами. Сотні судових справ проти громад, які вирішили вийти з МП. Медіа-конгломерат з офіційних ресурсів МПвУ та пропагандистських додатків до них. Поїздки до тих Церков, які поки що не визнали Томос про автокефалію, з “вагомими аргументами” не робити цього і надалі… Маючи 20 мільярдів на рік, фактично подарованих народом України, – хіба складно бути таким активним і щедрим для просування інтересів РПЦ?», – зазначив архієпископ Євстратій.

Він додав, що руда – це корисна копалина з надр України, за видобуток якої структура пана Новінського платить смішні гроші – рента зараз становить приблизно $3 за тонну незалежно від ціни, за яку потім руда буде продана.

«Тобто фактично структура Новінського “купує” у народу України, який є власником надр, руду за $3, а продає, наприклад у Китай – за понад $120», – пояснив речник ПЦУ.

Як повідомляла група ІС, речник ПЦУ архієпископ Євстратій (Зоря) прокоментував нове ідеологічне видання Московського патріархату під назвою “Українська православна церква: віхи історії”.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Правоохоронці викрили чергового прихильника бойовиків НЗФ ОРЛО: оголошено у розшук

Співробітники поліції Луганщини заочно повідомили про підозру «правоохоронцю» так званої «ЛНР» за фактом участі у діяльності непередбаченого законом збройного...