Німеччина не пускатиме літаки російських авіакомпаній

-

Читайте также

Німеччина закрила повітряний простір для російських авіакомпаній. Це відбулося після того, як Москва не надала дозвіл на польоти німецької авіакомпанії Lufthansa в Росію на червень.

Про це у середу, 2 червня, повідомило міністерство транспорту ФРН, передає DW.

Німецьке міністерство транспорту уточнило, що це рішення ґрунтується на практиці взаємного схвалення польотів та стосується польотів авіакомпаній «Аэрофлот» та S7.

Через пандемію коронавірусу Росія в односторонньому порядку призупинила двосторонні угоди про повітряний рух у березні 2020 року, зазначило німецьке міністерство. Відтоді рейси затверджувалися «частково на щомісячній чартерній основі та на взаємній основі». Німецька сторона не надавала жодних додаткових дозволів на польоти російських авіакомпаній «до тих пір, поки не будуть розглянуті дозволи з російської сторони».

Увечері 2 червня РосЗМІ повідомили, що Lufthansa отримала дозволи на польоти до Росії, і ситуацію із взаємною забороною польотів між РФ та ФРН було врегульовано.

Як повідомляла група ІС, профспілка компанії Lufthansa поширила заяву з вимогою відставки Лукашенка, звільнення політв’язнів та проведення нових виборів в Білорусі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Инфляция в России ударила по реальным размерам пенсии

Высокая инфляция в России в первой половине текущего года отразилась на размерах пенсии в реальном выражении. По данным Росстата,...