«Ніхто не повернеться»: окупант поскаржився на долю мобілізованих із рф

-

Читайте также

Російський окупант розповів в телефонній розмові своїй знайомій, що доля мобілізованих в рф – загинути на війні в Україні. Він додав, що рідні навіть не отримають тіла загиблих, оскільки російське керівництво робить все, щоб не виплачувати обіцяну компенсацію.

Про це йдеться в аудіоперехопленні, яке Obozrevatel отримав від хакерського угруповання «Фронтові розмови окупантів».

«Трохи поплакала. Так шкода всіх. Усі молоді. Усіх обіймають, дівчата молоді ревуть. Машина велика стоїть», – розповіла жінка.

«Звичайно, вони знають, що не повернуться. Ніхто не повернеться. Тіла навіть не повертатимуть», – розповів їй про реалії війни загарбник. «Тіла прямо там кидають, на безвісти зниклих жодних грошей», – пояснив він.

«Взагалі їм сказали, що тільки місце залишається, зарплати не буде. Дружини всі в паніці, мужики грошей не приноситимуть», – поскаржилася співрозмовниця.

«Тобто? Вони зараз контрактниками будуть. Їм військкомат платитиме, як мені, допустимо. Всі соцвиплати. Навпаки нормально зароблятимуть», – пояснив окупант.

Жінка також розповіла, що мобілізували чоловіка років 50: «Ледве розігнувся. Який він вояка?»

«У нас кажуть, у полк прийшов мужик 67 років. Зараз створені спеціальні телефонні лінії такі, щоб військкомати оху*ли. Їм дають план, а вони хочуть швидше його виконати – гребуть всіх підряд», – відповів їй загарбник.

«Так, швидше виконати, це точно. Зібрали всіх», – погодилася жінка.

Як повідомляла група ІС, в Іркутській області чоловік розстріляв працівника військкомату.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

У Британії повідомили про успішні випробування лазерної зброї великої дальності. ВІДЕО

Уряд Великої Британії повідомив, що Лабораторія оборонної науки та технологій Міністерства оборони (MOD's Defence Science and Technology Laboratory, Dstl)...