Незаконно ув’язнені Росією громадяни України отримають допомогу від держави

-

Читайте также

Міжвідомча комісія встановила соціальні виплати у розмірі 100 тисяч гривень 72 громадянам України, які перебували, або перебувають зараз у полоні Російської Федерації. Про це йдеться у повідомленні Мінреінтеграції України.

Мова йде про українців, які опинилися у полоні в різні роки з початку збройної агресії РФ проти України — з 2014 року, та були звільнені або досі незаконно утримуються країною-окупантом та/або її окупаційними режимами.

Зокрема, 6 родин незаконно ув’язнених окупаційною адміністрацією РФ та/або органами влади РФ українських громадян, які наразі знаходяться за ґратами, отримають виплати на правову допомогу у розмірі 100 тис. гривень кожен.

Окрім цього, ще 66 українців, раніше звільнених з російського полону, визнані Міжвідомчою комісією такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії Росії проти України. Всі вони також отримають одноразову грошову допомогу у розмірі 100 тис. гривень кожен.

Як повідомляли група «ІС»,  на передову повернувся український воїн, який п’ять років був у полоні бойовиків.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Патриарх РПЦ назвал «чудом» факт существования России

Глава Русской православной церкви (РПЦ) патриарх Кирилл, во время проповеди в храме Христа Спасителя по случаю праздника Покрова Пресвятой...