Невігласи з РПЦ заявляють, що в їхніх храмах коронавірусу немає

-

Читайте также

Архієрей РПЦ митрополит Владімір (Ікім) зробив важливе повідомлення для вірян напередодні свята Хрещення Господнього. Єрарх запевнив, що у храмах коронавірусу немає, а тому не варто боятись відвідувати богослужіння, пише “Духовний фронт України”.

“Не потрібно боятись ходити до храму. Ковіду в храмі нема. Ви можете захворіти в автобусі, магазині, на ринку. Священники у нас в храмі жодного разу на хворіли. У нас був померлий священник, який заразився від членів своєї родини. Не треба боятись причащатись, це все чисте, все святе”, – цитують виступ єрарха російські ЗМІ.

Варто відзначити, що предстоятель РПЦ Моспатріарх Кіріл (Гундяєв) також словом підтримує версію митрополита Владіміра (Ікіма). Російський першоєрарх раніше запевняв, що що імовірність зараження коронавірусом у церквах і храмах мінімальна.

Водночас, дії очільника РПЦ свідчать, що насправді він не вірить у беззаперечну безпеку перебування в храмах під час пандемії. Відомо, що 6 січня цього року, у Надвечір’я Різдва Христового, Моспатріарх Кіріл (Гундяєв) очолив богослужіння у храмі Христа Спасителя, під час якого весь клір РПЦ, за винятком російського першоєрарха, служив у захисних медичних масках. Не виключається, що вказаний обов’язковий “богослужбовий атрибут” затвердив своїм розпорядженням сам предстоятель.

Тож тепер російським вірянам варто добре зважити аргументи російського православного духовенства, яке власними діями заперечує слова про храми, як про “вільні” від ковіду приміщення.

Як повідомляла група “ІС”, в РПЦ визнали провину за високу смертність від коронавірусу і підтримали «чіпізацію».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

СБУ викрила координовану з території РФ мережу псевдомінувань на Черкащині. ФОТО

Служба безпеки України встановила мережу псевдомінерів, які здійснили серію анонімних повідомлень на Черкащині. Зловмисники здійснили 9 повідомлень про мінування...